75% 216 szavazat
Vélemények

Nagyik

Nonnas

 Több
Filmadatlap
28
Vélemények (28)
27
Szereplők (27)
8
Képek (8)
3
Videók (3)
4
Érdekességek (4)
Díjak
Filmkritika
45
Cikkek (45)
Fórum

Vélemények (28)

Írj véleményt
 
2025.05.11 SzupiMester

Könnyed, picsogós film, tele szeretettel. Nekem nagyon tetszett.

0
 
2025.05.07 Buffy

Totál feel-good cucc, süt belőle a nosztalgia és a nagyi-fíling, de néha kicsit túl cukormázas lett számomra.

0
 
2025.05.04 bart

Megható, bár egy kicsit biztonságosra vették a figurát. De ha valami könnyedre vágysz egy hétköznap este, választhatnál rosszabbat is.

0
 
2025.05.10 Jesna

Gyenge kezdés után lefelé ívelés

Nem volt könnyű dolga a filmkészítőnek a százhuszonharmadik gasztrofilm után a százhuszonnegyediket leforgatni anélkül, hogy bármi újat tudjon mutatni. Nem is sikerült. Lapos, klisékkel teli történet gyengécske színészi teljesítménnyel. A két nagyi v... Több

0
 
2025.05.09 Toldi

Semmi extra, de aranyos, kedves és hozza a szokásos hozzávalókat.

0
 
2025.05.13 Esem

Bár a sztori nem durrantotta el az agyam, a karakterek annyira életszagúak, hogy könnyen azonosulhatsz velük. A nem túl hosszú, mégis jópofa dialógusok tele vannak improvizatív vibrálással, ami ritka manapság. A vége viszont egy kicsit túlírt lett.

0
 
2025.05.03 Xenomorf

Bevallom, néha untam a klisés fordulatokat és az érzelmi manipulációt, de a nagymamák humora többször is megnevettetett. A film sokszor inkább hasonlít egy jól megírt TV-filmre.

0
 
2025.11.20 Zsolt410926

Fantasztikus családi mozi

Nem értek egyet az eddigi kritikákkal. Kifejezetten jó történet, jó színészekkel, remek alakításokkal. Bár valószínűleg azok értékelik majd a legjobban, akiknél a nagyi, az édesanyjuk főztje, süteménye, a család, és a hozzá kapcsolódó élmények jelent... Több

0
 
2025.05.02 putty

Teljesen odáig voltam a nagyiktól: minden egyes jelenetnél olyan volt, mintha a mama konyhájában ülnék, és a suta poénok ellenére is átjött a hangulat. A story kicsit kiszámítható, de annyira szerethető a karaktergárda, hogy ezt simán elnézem neki.

0
 
2025.05.06 qnaá

Viccesebbnek vártam, de végül inkább családi dramedy lett, ami néha kiszámítható fordulatokat hoz. A kedves hangulata miatt viszont alapvetően nem bántam meg.

0
 
2025.05.05 bajczar.fm

Azért a film legnagyobb ereje a karakterekben rejlik: minden nagyi hozza a saját egyedi sztoriját, poénjait és életbölcsességét, amitől egyszerre lesz vicces, megható és néha egészen melankolikus is. A rendezés bár alapvetően biztonsági játék, a szín... Több

0
 
2025.05.10 Dorian

Komolyan mondom, én pont ezért szeretek Netflix-filmeket nézni: a főszereplők közt érezhető kémia és az apró-cseprő konfliktusok olyan természetesen oldódnak meg, hogy néha én is bekapcsolódtam volna. :D Egyedül a tempó lehetne feszesebb, de annyi baj legyen. Kellemes volt.

0
 
2025.05.01 Nicolas

A gasztronómiai részek alapján simán lehetne egy külön főzőműsor is a Nagyik univerzumából. :) Annyira jól mutatják be az olasz hagyományokat, hogy közben mégsem fullad klisés cukorszirupba. Kár, hogy a mellékszereplők többsége alig kapott szerepet.

0
 
2025.05.08 Nik

A történet szívhez szóló, a nagyi-koncepció igazi pluszpont, de dramaturgiailag iszonyú kiszámítható volt számomra. A nagyik karaktere viszont igazi szerethető színfolt, főleg amikor egymással civakodnak a konyhában.

0