Ollókezű Edward

Edward Scissorhands

2016.07.16 Bog1

Örök klasszikus marad mindig. Emlékszem nővéremmel titokban néztük meg gyerekként a kanapé mögül mikor a szüleim nézték:D:) Tim Burton filmjei nagy kedvencek. Érdekes kifinomult képi elemei ès fantàziadússága emeli fel a filmjeit:) Mindig megnézem a filmjeit:)

2015.06.30 BuBu

Nagyon szép, lehengerlő hangulatú film, ami hatalmas mondanivalóval és tanulsággal van megáldva! Nagyon jó film, örök kedvenc marad! Johnny Deep kiváló alakítást nyújt!

2017.11.17 baalint

Egészen furcsa hangulata van a filmnek. Gyerekkoromban sokszor láttam és félelmetes volt,de felnőtt fejjel már inkább vicces. Látszik hogy tettek a filmbe pénzt rendesen,de itt még nem Jhonny Depp fizetésére ment el a budget :)

2016.02.09 Galway

Nagyon jó film, Tim Burton fantasztikusat alkotott. Megszerettem Edwardot a maga naiv módján. Az amerikai kertvárosi élet paródiája ez, ezt a rendező az egyszínű, ápolt ugyanolyan házakkal is megmutatja, ami szemben áll a hegyen álló romos, kidőlt-bedőlt szürke kastéllyal.

2015.06.26 Mócii

Hihetetlenül jó film. Nem az a nyálas romantikus, mégis tele van érzelemmel. A színészek nagyon tetszettek, véleményem szerint kiváló alakítást nyújtottak.

2022.04.30 Queen

Egy ártatlan, gyermeki, szivárványszínekben fürdő világ, meghintve egy csipet borzongással, abszurdummal, és (sajnos) fájdalommal. Micsoda lezárás! Szívesen néztem volna még, akár több részen keresztül. Igazán kár, hogy nem lett legalább trilógia bel... Több

2016.01.01 Niki19

Nekem nagyon tetszett a film. Aranyos a története. Romantikából sincs hiány a filmben. Johnny Depp alakítása mint mindig nagyszerű. Csak ajánlani tudom.

2015.12.29 sepsiklaudia

eleinte én féltem tőle, de nagyon szerethető karakter, de elég szomorú történet

2015.10.30 dubzsu

Szívmelengető, megható fantasy. Annak idején nagyon nagy film volt, nem véletlenül. Nagyon megszereti a néző ezt a emberi érzésekkel teli lényt. Depp legjobb filmjei közt van.

2022.09.04 ekkam

Régebben sokszor adták a tévében, de úgy gyerekként nem fogott meg. Nemrég újra néztem. Az a hangulat egyszerűen fenomenális, amit átéltem közben... azok a színes házak, amik közé megérkezik a 'sötét" főhős, akinek több szíve van, mint a házikók lakóinak.

2015.05.20 Sissy

Imádom Johnny Depp filmjeit, de ez a film meglepően jóra sikeredett. Jó történet, nagyszerű színészek és természetesen az elmaradhatatlan romantikus szálak. Csak ajánlani tudom!

2015.07.25 evaka3355

Gyönyörű mese a kirekesztettségről,a be nem teljesült,minden külsőséget mellőző igaz szerelemről,a társadalom romlottságának lemodellezéséről.

2016.05.13 philboy

Gótikus és letargikus hangulata az évtized egyik kultfilmjévé tette az Ollókezű Edwardot. A karakter egyszerre borzaszt el, szánnivaló, mégis nagyon szerethető. Tim Burton freakshow filmjeinek ez az egyik legerősebb darabja. És hát a Pygmalion-történetekből sohasem elég.

2015.03.30 kisgondor

Johnny Depp filmjei közül kiemelkedik ez az alkotás. Szép történet, nagyon jó betétdalok, Tim Burton szerintem legjobb filmje, és a fiatal Depp is őrült jól hozta a figurát.