Ollókezű Edward

Edward Scissorhands

2016.01.13 esfworld

Egyszerűen varázslatos egy film. A zene a történet a jelmez, minden rendben van. Olyan hamar eltelik a játékidő, hogy az ember csak kapkod a feje után, hogy ennyi? Nagyon magával ragadó egy film.

2017.02.01 Hedy0809

Természetesen bizarr,de jól bemutatja az ember alapvető természetét. Szomorú történet,de tanulságos. Mindenkinek ajánlom.

2016.04.28 angel001

Csodálatosan kidolgozott film egy ollokezű teremtményről,aki bár csak szeretne beilleszkedni, mégis ilyesztő az akkor még tudatlan emberek számára,de ahogy megismerik,nem csak hogy elfogják, de meg is szeretik.

2018.06.14 schvarz

Gyerekkorom egyik kedvenc filmje volt ez. Hozott valami újdonságot a kategóriában. Érzelmileg, lelkileg is megfogja a nézőt, ugyanakkor izgalmas é érdekes is volt a története.

2015.02.10 Lord British

Egy erős társadalomkritika és szerelmi történet egyben, mindez Tim Burton jellegzetes képi világával és hangulatelemeivel. Egy bájos, kedves ám egyszersmind bizarr történet, amely lebilincselő és megható. Johnny Depp és Tim Burton azóta többször is b... Több

2016.06.27 portal91

Nagyon érzelgős, drámai lett a vége, nagyon tetszik, rengetegszer láttam már, Tim Burton elég jó formában volt a 90-es években, manapság már annyira nem remekel sajnos.

2017.01.14 valery

Gyermekkorom kedvenc romantikus fantasztikus filmje. Nagyon jók a maszkok, megfogott a film és érzelmileg hatott rám. Mai szemmel nézve már persze kicsit sekélyes és egyszerű, de mindenképpen szép történet.

2015.06.30 Prücsök

Megunhatatlan egy film, tele van érzelemmel! Nagyon tetszett benne minden: a rendezés, a forgatókönyv és a színészek alakítása is nagyon jó. Végig leköti a néző figyelmét.

2016.10.06 niky86

Ez a legcsodálatosabb és legmeghatóbb Tim Burton film, továbbá az első, amit láttam a rendezőtől. Varázslatos történet. Gyerekként minden alkalommal elsírtam magam és szurkoltam, hogy happy end legyen a történet vége.

2016.12.30 Potoczkie

Tim Burton-be gyerekként szerettem bele, mikor elsőként az Ollókezű Edward-ot láttam a filmjei közül. Nagyon megható, gyönyörű szerelmi történet, mindig elérzékenyültem, akárhányszor láttam.

2016.11.07 Manfred

Különleges hangulatot árasztó, elvont film, amiben Johnny Depp nagyon karakteres megjelenésű és hitelesen alakít. Érzelmileg is megfogó film, amellett hogy ötletes a cslekménye.

2015.10.16 Blindspot

Kegyetlen egy film. Bitang módon egyben van az egész. Szerintem ennél jobbat nem is álmodhattak volna meg a készítők. Nagyon tetszett az egész film úgy ahogy van. Az egész gárda megállja a helyét.

2017.02.25 Beuszi

Gyönyörű és megható film az Ollókezű Edward, gyermekkorom egyik nagy kedvence, amit millió alkalommal láttam, de minden alkalommal úgy élveztem, mintha először nézném.

2016.07.20 K.bogi

Az egyik legkedvencebb Tim Burton filmem. Csodálatos és fantasztikus rendező melynek nagyon jó fantáiadús világok megteremtése szárad a kezeihez. Mindig örömmel tölt el ha újranézhetem. Egy nagyon érdekes világnézetet ismerhetünk meg a film során mely kiragad a saját világunkból