Az a nap a tengerparton

On Chesil Beach

2020.09.24 belavagyok

Nem tetszett a film. Nem értettem a lányt azért hogy miért nem beszélt az értéseiről, félelmeiről annak az embernek akit elvileg a legjobban szeret.

2019.07.14 indingo

A története eléggé szaggatott a folyamatos visszaemlékezésekkel. Maga a téma, amihez nyúl, elég kényes, és nem könnyű beszélni róla. Az utolsó 20 perc viszont nagyon érzelmesre sikeredett, csak emiatt 4 csillag.

2019.07.31 Szilonka

Hangulatban helyenként erős volt a film, de összességében nem tartom egy erős alkotásnak. A történetében nem tetszett, hogyha a lány annyira szerette a fiút, miért nem beszélt a gátlásairól.

2019.09.23 TomÁcs

A látványvilága és a hangulat, amit teremtett a fim, az tetszett, de maga az alaptörténet nem, ezért csak 3 csillag.

2019.02.11 FunBoi

​​Ian McEwan könyvei nem véletlenül annyira népszerűek, de ettől függetlenül szerintem nem mindig szerencsés adaptálni azokat a mozivászonra. Egyszerűen a karakterek ebben a történetben közel sem annyira hitelesek, mint az elvárható lenne egy ilyen produkciónál, és hát ezt nagyon is sajnáltam.

2019.02.15 airbus

Olvastam az Az a nap a tengerparton alapjául szolgáló könyvet, és bár nem nagyon szeretem összehasonlítani a könyveket a filmekkel, ilyenkor ez azért elkerülhetetlen. Lehet, hogy szubjektív leszek, de a regény sokkal jobban visszaadta a történet lény... Több

2019.02.07 Ádám-27

Rendkívül lebilincselő történet, igazából a több hibái ellenére is, mint a kissé kiszámítható történet, vagy épp a triviális párbeszédek, egy igencsak élvezhető darab. Mindenkinek csakis ajánlani tudom!

2019.02.14 luksa10

Ami a könyvben igazán jól működött, az valahogy nem akart megszületni a vásznon. Az az a nap a tengerparton nem igazán könnyű alapanyag egy filmadaptációhoz, és azt hiszem, hogy a legnagyobb hibája, hogy nem tudja megtartani a néző (jelen esetben az ... Több