Szerelem tesztelve

Szerelem tesztelve

Ôtez-moi d'un doute

A 45 éves özvegyember, Erwan véletlenül megtudja, hogy a férfi, aki felnevelte nem vér szerinti apja. Úgy dönt, felkeresi igazi apját, és meg is találja a hetvenes, jókedvű Joseph személyében, akinek annak idején futó kalandja volt anyjával. Erwant nemcsak ő bűvöli el, hanem a hirtelen… Több

Rendező: Carine Tardieu
Alice de Lencquesaing
André Wilms
Cécile De France

2017.07.01 Face

Nem akarok senkit sem megsérteni, de nekem már a cím is egyszerűen borzasztó volt. Bár szívesen adtam neki egy esélyt, és nem is igazán bántam meg, hiszen nagyon jó hangulatú film, viszont a forgatókönyv egyszerűen elfuserált. Szörnyen klisés történet, a cselekmény pedig több ponton is leül és érdektelenné válik.

2017.06.02 Firencz

Valahogy hasonlóan vagyok én is mindezzel, de nem tudtam nem szeretni ezt a filmet, a színhely annyira telitalálat a számomra, hogy én az ilyen hangulatú filmekből szinte bármennyit meg tudok nézni. Remekül meg tudja nyugtatni az embert és jó hangulatot tud teremteni, relaxálni.

(2017. 12. 28.)
Igazi időtlen klasszikus a vígjátékokban az ismeretlen apa személye köré épített bonyodalom. Ebben a francia–belga komédiában még egy kis vérfertőzéssel is megbolondították. 50/100 Több