Otthon, véres otthon

Otthon, véres otthon

Grosse Pointe Blank

Martin Blankról senki sem gondolná, hogy bármi különös lenne vele kapcsolatban, átlagos fickónak tűnik. A helyzet viszont az, hogy a férfi profi bérgyilkos, mégpedig a legjobban egyike. Elege van azonban már a szakmából, szeretne tovább lépni. Még egy feladatot el kell azonban végeznie, ami nem… Több

Rendező: George Armitage
Premier: 1997.04.11. | Disney+ (2022.06.14.)

Dan Aykroyd

2021.05.09 Drawen H.

Kedves filmrajongók

John Cusacknak van egyfajta egyedi stílusa és ironikus v. önironikus humora. Aki ezt felismeri, mi több megszereti, annak ennél a filmnél több nem is kell tőle. A stílus: Vakrepülés, 1408, A John Malkovich menet, Azonosság stb. Az egyedi humor: Éjfél a jó és a rossz kertjében, Pop, csajok satöbbi, Ez a film, Jó üzlet a háború stb. Szerintem vagy ráhangolódsz, vagy mindig hagyni fog némi hiányérzetet. A filmről: engem elsodor a hangulata, a poénok, a karakterek, de én, mint kiderült, elfogult vagyok. Valamint amikor csak lehet, jön a lánytesó is vendégszerepelni. :D

2018.12.22 Bendegúz

Nekem annyira nem jött át ez a film, szerintem nem volt benne sok vicces poén és elég vontatott is volt, egyszóval nem a kedvencem, de azért nem is mondanám, hogy nem érdemes megnézni.

2015.06.29 Buborék

Hatalmas egy film. Van benne izgalom, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló, az elejétől a végéig szórakoztató! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

2016.04.21 Domino

Minden percét élveztem ennek a filmnek, szerintem nagyon jól van megcsinálva, John Cusack pedig szerintem az egyik legjobb színész egy ilyen szerepre. Abszolút nyerő.

A filmben szereplő középiskola a John Marshall Gimnázium Los Angelesben.Szerző: kázsé

Balnk egy ponton idéz egy sort egy The Who számból. John Cusack nagy The Who rajongó.Szerző: kázsé

A filmben szerepel majdnem az összes színész a Cusack családból, kivéve John Cusack apját.Szerző: kázsé

Jenna Elfman első filmje.Szerző: kázsé