Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Halálos harcmező (2021)

Outside the Wire

csd   2021. 01. 20.

A jól megírt sztori hiánya

Bár abból a szempontból, hogy ez egy akciófilm, kevésbé keltette fel az érdeklődésemet a Halálos harcmező. A hangulatvilága és persze az "androidos" alapötletv viszont annál inkább. Oké, a Netflix most már egy ideje eljutott oda, hogy a saját gyártású projektjeiben bőven van anyag, nem igazán lehet különösen panaszkodni a látványára vagy épp bizonyos technikai megoldásokra. Bár én még mindig jobban kedvelem az ő égiszük alatt a drámákat. Azt évek óta szerettem a Netflixnél, hogy mintha sokkal nagyobb hangsúlyt feketett volna abba, hogy egyszerűen jó írókat foglalkoztasson. Itt mintha e tekintetben elmaradt volna mindez, és ez nagyon hiányzott a Halálos harcmezőnek.

Azag   2021. 01. 19.

Sci-finek gagyi, háborús filmnek ultra gagyi. 2 óra pocséklás az életből.

sziazo   2021. 01. 17.

Olyan, mintha egy kiskamasznak adtak volna egy valag lóvét, hogy forgasson valami látványos filmet, csak azt nem mondták neki, hogy jó, ha annak a filmnek története is van.

Ádám   2021. 01. 16.

Nagyon szeretem a sci-fit, és nagyon nem szeretem, amikor ennyire elbánnak vele. Ez a film pont annyira izgalmas, hogy ne und magad halálra, de nem annyira, hogy ne érezd teljesen feleslegesnek, hogy megnézted.

Mirci   2021. 01. 15.

Izgalmas történettel kecsegtető, látványos előzetes, ami aztán egy kissé ostoba, nagyon egyszerű, és a nézőt teljesen hülyének néző filmet takar. Nem értem, hogy miért van erre szükség.

Pilou Asbæk
Anthony Mackie
Anthony Mackie
Damson Idris
Emily Beecham

A Halálos harcmező cseppet sem nyerte el a kritikusok tetszését. A film mindössze 34 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon (2021. január).

Anthony Mackie a főszerep mellett producerként is kivette a részét a munkálatokból.

A film nagy részét Kelenföldön, Budapesten forgatták.

A film a premierjét követően rögtön az első helyre ugrott a magyar Netflixen.

A mozik kényszerszünete óta tartó kissé langyos filmfelhozatalt azért egy jól összerakott, maximum kétszernézős filmmel a Netflix kicsit azért megkavarta. több»

Ez kérem, hamisítatlan középszer, tucatízű szórakozás. De néha ezzel is be lehet érni. több»

Összességében a Halálos harcmező egy korrekt akciófilm szintjét sem éri el. A történet ostobaságát nem képes megfelelő minőségű akciókkal kompenzálni, a szereplői a jellemvonásaik miatt sem lesznek kedvelhetők. több»