Papírkutyák

Papírkutyák

2021.11.18 Péter Fazekas

Vidám film! Mucsi meg hatalmas!

2016.12.01 HercegPeter

Mucsi és Scherer megint óriási. Mind a kettő a jól megszokott karakterét hozza és ehhez csak hozzátesz a többi szereplő. A poénok jók, a jelenetek viccesek. Az Üvegtigrishez és az Argohoz tudnám hasonlítani, hiszen abszurd karakterek, abszurd helyze... Több

2019.07.27 Ms. Akárki

Zseniális magyar humorú vígjáték. Imádtam. A szereplőgárda pedig még istenibb mint a poénok. Azt a cserépléctörős bemutatót sosem fogom elfelejteni:"D Mucsi hozta a formáját.

2015.06.16 cunci

Tény, hogy a negatív hozzászólások után, úgy néztem meg a filmet, hogy egy kalap sz.. lesz. Rosszabbra számítottam, de azt kell, hogy mondjam nekem tetszett, jókat nevetem! De kb.ennyi! Nem hagyott bennem maradandó élményt, egyszer meg lehet nézni, de ennyi.

2015.11.02 sztankobazsi

Remek, szórakoztató magyar film, végig lehet röhögni. Az tetszett benne, hogy bár használja a jól bevált vígjátéki kliséket, de rengeteg pluszt is ad hozzá, és ami fontos: nagyon jók a jellemábrázolások, szerethető figurákat keltettek életre, sőt nagy gondot fordítottak a filmbéli kis részletek kidolgozására is.

2015.06.30 bigi

Nagyon tetszett a film, egy könnyű, szórakoztató vígjáték. A színészek szerintem, nagyon jól lettek összeválogatva és jól is játszottak. Mucsi és Scherer azt hozták, amit vártam tőlük, bár a Szőke-Badár páros jó volt de kicsit sok.

2017.05.15 VK

Nem tartozik a kedvenc magyar filmjeim közé, de egyszer meg lehet nézni. Átlagos vígjáték. Van benne egy-két szórakoztató poén, de semmi extra. Elmegy.

2015.06.29 macikutya

Nekem tetszett a film, egy könnyű, szórakoztató vígjáték. A sztori nem egetverő, sablonos is egy kicsit, de a szereplők bőven kárpótolnak. Mucsi megint alakított ahogyan megszokhattuk , szerintem nagyon jó színész és mindenki jól játszotta a szerepét... Több

2015.05.19 Sz.N.K.N

Nagyon sajnálom ezt a filmet, mert nagyon jó lehetett volna a színészek összeválogatása alapján. Egyszerűen nem volt benne semmi cselekmény, már alig vártam hogy vége legyen, mert unalmas volt. Végig olyan érzése volt az embernek, hogy na majd mindjá... Több

2016.04.09 MrBlond

Kár, hogy szinte egyik szereplőjét sem ki nem állhatom. Különben biztos jó film, de én kb. 15 perc után elvesztettem az érdeklődésemet.

2019.11.16 DóRi

Sokat röhögtem, volt benne egy két poén, amit nem magyar ember, biztosan nem fog érteni.