Paranoia

casual   2019. 09. 22.

Az alapsztori nagyon hasonlít a Tőzsdecápákhoz: naiv fiatal bekerül a csillogásba, a mester (itt kettő) magával ragadja, aztán rádöbben, hogy van egy sötét oldal is, az apuka mint élő lelkiismeret... A másik, ami nem tetszett, hogy túl hálivúdi a befejezés.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Akik szeretik az üzleti érdekek és az érzelmek keveredéséből kialakult alapokkal szolgáló thrillereket, azoknak bátran ajánlom. Nekem tetszett, de láttam jobb ilyen típusú filmeket.

indingo   2017. 11. 18.

Tetszett a szereposztása és élvezetes volt maga a történet. Mindig történt benne valami, nem unalmas. Bár helyenként kicsit erőltetettnek érzetem a törétnéseket.

Berto49   2017. 12. 06.

A filmes oldalakon olvasható többségében leszóló kritikák ellenére nekem tetszett, igaz nem zseniális, de végig lekötött, a főszereplő srác (Liam Hemsworth) is szimpatikus, a partnernője (Amber Heard) is kellemes jelenség.. Viszont az öreg és ráadásu... több»

HETEDIK   2018. 08. 16.

Ford és Oldman párosa az egyetlen, ami miatt érdemes megnézni ezt a filmet.

Greeta   2017. 12. 30.

Először azt hittem, hogy egy könnyen átlátható és kiszámítható sztorit kaptunk, de szerencsére nem. Jól keverték a kártyákat, mindig jött valami meglepetés.

Rowena430   2018. 03. 27.

Kellemes csalódás volt a film, nagyon nem erre számítottam. Egy rossz; kémes akció film helyett egy egészen jó, fordulatos film lett, amit az elejétől a végéig lekötött. A színészi játék is remek volt, szórakoztató volt és könnyed az elejétől a végéig.

Alapos kiképzés című regénye nyomán.

(Berto49)

Kevin Spacey visszautasította Nicholas Wyatt szerepét.