Zéró páciens

Patient Zero
SzFa
Natalie Dormer
Natalie Dormer

Miután egy váratlan globális járvány az emberiség nagyobbik részét gyilkos 'Fertőzöttekké' változtatta, egy férfi, aki képes kommunikálni velük, az utolsó túlélők csoportját vezetve indul útnak a gyógymód megtalálásának reményében.

(hp)

Forgatókönyvíró: Mike Le
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2018

2018.11.26 BoBamburg

Ha zombifilm, akkor '80-as, '90-es évek..nem 2018

Nem állítom, hogy nagy reményekkel kezdtem bele, de ennél azért jobbra számítottam. Borzalmas párbeszédek és színészi játékok. Még Stanley Tuccinak is sikerül elripacskodni az egészet, a menő laza zombi szerepébe..Egyedül a zombi patkány volt vagány, de nem kapott sajnos sok szerepet :(. Végére meg persze nem derül ki semmi, ugyanott vagyunk mint a film elején, szóval eltöltöttünk másfél órát a semmire. Bravo!

2018.10.23 SzFa

Azt reméltem, hogy egy új kultusz film születik. Sajnos egy egyszer nézhető értelmetlen film keletkezet. Nincsenek összefüggések a tényekben, sok az ellent mondás benne. Rosszak a párbeszédek. Biztosan lesz még folytatása, mert a vége sem lett lezárva.

2018.10.19 AlexCooper

Egyszer nézős. Rossznak nem mondanám. Rengeteg klisé jellemzi, de mit is várhatunk egy zombis filmtől... Gyanús, hogy lesz folytatás.

2017.03.09 spidey

Minden horrorra nyitott vagyok, hacsak nem valami totális baromság. Mint ez...:)

2017.03.29 Bernie

Várhatóan hatalmas buktát jósoltak neki.Szerintem megvolt.