
Vélemények (5)
Vígjátéknak, drámának és párkapcsolati filmnek is gyenge. Sok értékelhető nincs benne. A története szerintem béna.
Teljesen véletlen, hogy időben ennyire közel két párkapcsolati témáról szóló filmet láttam, de egyik sem tetszett. A „Nyitva” tőlem két csillagot kapott, ennek az amerikainak legszívesebben másfelet adnék, ha lehetne. Így meg kell elégednie eggyel. M... Több