Nyúl Péter

Peter Rabbit

MovieAddict
2018/03/14

Értékelés: 6.5/10
A fiamat már a film végi erkölcsi tanulság is megfogta, a lányom viszont az angol vidéki kúriák szépségét méltatta. Tulajdonképpen én is jót szórakoztam, minden ellenérzésem dacára ki kell mondani, hogy valódi családi mozit láthattunk. Több

Vox.hu
2018/03/20

Értékelés: 6.5/10
A mese persze így is korrekt, tele jó poénnal a diétáját mindig elodázó malacról és a reggelente nagyokat átkozódó kakasról, csak épp nem egy Paddington, amelynek sikere – na meg abszurd humora és nagy szíve – utolérhetetlen példaként lebegett az alkotók előtt. 65/100 Több

Artsomnia
2018/03/20

Ha nem is egy kiemelkedő, de mindenképpen emlékezetes és szórakoztató mozit kapunk a pénzünkért. Az aláfestő zenék fülbemászóak, a képi világ kidolgozott és nem túlnagyolt, a karakterek szimpatikusak és megközelíthetőek. 85/100 Több

Cornandsoda.com
2018/03/21

Értékelés: 8.5/10
Újradizájnolt állatmese
Will Gluck igazi tavaszi, húsvétváró mesét vitt filmvászonra, amelyet felnőttek és gyerekek egyaránt imádni fognak, és amely komoly esélyekkel indul arra, hogy az eredeti meséhez hasonlóan klasszikussá váljon a műfajban. 85/100 Több

Revizoronline.com
2018/03/21

Beatrix Potter 1902-ben indult könyvsorozata alapján számos feldolgozás készült (még egy balettfilm is!), ám egész estés hollywoodi mozi most először. Will Gluck rendezése pont annyira „modernizált”, hogy még elégségesen jópofa maradhasson. KOVÁCS GELLÉRT KRITIKÁJA. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!