Polar Expressz

The Polar Express

2018.07.17 czerik

Aranyos, klasszikus téli mese. Ajánlani tudom.

2018.10.21 Csillagpor

Klasszikus karácsonyi mese és kiváló történet. A zenéje a kedvencem. Karácsony közelében mindig ezt hallgatom séta közben. Kár hogy az animáció miatt ilyen csúnyák lettek benne az emberek. De hát nem lehet minden tökéletes :)

2017.11.11 Kadik

A kedvenc karácsonyi filmem, minden évben megnézem. Igaz, vannak hibái, de az a környezet, az a hangulat amit teremt kárpótolja ezt, ráadásul ez a film első sorban gyerekeknek készült, de családi mozinak is tökéletes, felnőtteknek sem unalmas. A zenéi pedig fantasztikusak.

2017.10.27 SzFa

Nekem egyáltalán nem tetszett, annak elenére, hogy mások mennyire odáig vannak érte. Sokkal többet vártam tőle, ki lehetet volna hozni belőle sokkal-sokkal többet.

2015.05.26 zsanett0820

Nem igazán vagyok oda a karácsonyért, és az animációkért sem, de ez a film nagyon tetszett. Nem az a tipikus karácsonyi sztori. Amellett, hogy a vonaton utazni úgymond megtisztelő élmény a gyerekek számára, mégis van az egész filmnek egy nagyon lehúz... Több

2016.02.21 prof.zoltan

Egyik legjobb karácsonyi film, amit minden évben előveszünk! Nagyon szép történet, szép képi világ, mindemellett izgalmas! A legjobb persze karácsonykor nézni, ez tuti hogy meghozza az ember kedvét a karácsonyhoz!

2018.01.30 zsani

Gyönyörű karácsonyi mese. Értékes a mondanivalója, sokkal több ehhez hasonló animáció kellene a mai gonosz világba.

2015.12.01 somoha

Egy igazán kedves és elbűvölő film, leginkább karácsonyi hangulatban ajánlanám megnézésre, akár barátokkal akár gyermekekkel együtt is nagyon élvezetes lehet egy sötét decemberi délutánon.

2015.02.12 ganna

Jó animáció, komplett, izgalmas történet, nem csak gyerekeknek.

2015.03.31 dedina

Nagyon aranyos tortenet, kellemes karacsonyi mese, amit szivesen nezek meg akar minden evben :)

2016.02.14 Fintil

Ez egy kedves karácsonyi film, amit már rongyosra játszottak a tévében, de sebaj, minden évben van karácsony, és jobb mint a Bunyó Karácsonyig. A történet kedves, kalandos, a kisgyerekek nagyon tudják élvezni, a film elsősorban nekik készült, mi feln... Több

2015.06.19 szune40

Kedvenc ünnepem a karácsony nem is meglepő, hogy azonnal megnéztem a mesét amint tudtam. Nekem elég bosszantó volt a kisfiú karaktere, valahogy olyan kissé csúnyácskán lett megrajzolva és így belőlem nem szimpátiát váltott ki hanem ellenszenvet. Maga a történet egész tetszetős volt.

2016.04.09 tomtom

Tom Hanks az egyik legsokoldalúbb színész, akit valaha láttam. Egy kis túlzással azt mondhatjuk, hogy egyedül letolta az egész filmet, ugyanis a legfontosabb szerepeket mind ő játszotta. És tényleg játszott, ugyanis a filmet először videóra vették és csak utána animálták a felvételek alapján.