Polaroid

Polaroid

A film összbevétele 964 318 dollár volt (imdb.com).

A film rendezőjének, Lars Klevbergnek ez volt az első egész estés filmje, korábban videoklipeket és rövidfilmeket készített, majd 2019-ben lehetőséget kapott, hogy ő rendezhesse meg a már klasszikusnak nevezhető Gyerekjáték című film újrafeldolgozását.Szerző: Kóborló

A filmben használt Polariod SX-70-es típusú fényképezőgépben a valóságban nincs beépített vaku, mint ahogy a filmben ábrázolták.Szerző: Kóborló

A gimnáziumi jeleneteket Dartmouth-ban, a kanadai Nova Scotiaban forgatták.Szerző: Kóborló

A film premierje 2017.12.01-én lett volna, de a forgalmazó stúdió, a Dimension a Harvey Weinstein botrány miatt elcsúsztatta a film megjelenését 2018-ra. Pontos dátumot még nem közöltek a filmmel kapcsolatban.Szerző: respect the movies

A film rendezője, Lars Klevberg már elkészítette ezt a filmet 2015-ben egy rövidfilm (short movie) formájában, de a forgalmazó stúdió szerette volna a történetet egy egész estés mozifilmé duzzasztani, ez indokolta a 2018-as film megszületését.Szerző: respect the movies