Az Almanach-projekt

Project Almanac

2015.11.18 [email protected]

Annak ellenére hogy a téma nem túl egyedi, valamelyest elcsépeltnek mondható, mégis egy nagyon jó feldolgozás. Látványban és színészi alakításban is megfogott.

2016.02.17 Rayman102

Ez egy nagyon érdekes és izgalmas film. Nekem tetszett. Szeretem az olyan filmet, ami nem olyan kiszámítható és lehet rajta kicsit agyalni ezáltal izgalmas lesz.

2015.08.27 Norcsi59

Ötletes es érdekes a sztori. Nem a megszokott sablonos film hanem többet nyújt annal. Nagyon szórakoztató es elgondolkoztató. Valoban van mondanivaloja. Erdemes megnezni.

2016.01.06 kocoska20

A mai fiatal korosztálynak csomagolt, időutazós, modern sztori. Dinamikus és könnyed. Nem kell túl sok mindenen gondolkozni, a hangsúly a látványon és az effekteken van.

2015.11.13 prof.zoltan

Nekem tetszett! Időutazás vegyítve egy kis pillangó effektussal talált kamerás stílusban! A vége annyira nem jött be mikor először néztem, de aztán utólag belegondolva... az is teljesen korrekt volt!

2015.11.23 Gabor

TÉNY: Ez a film egy darab kézi kamerával felvett film.Össze vissza ugrál a kamera,olykor a szereplők lábfejét ,vagy az asztal szélét mutatva.Tehát körülbelül,mintha egy 10 éves kisfiú taratana a kezében egy kamerát.Sajnos ez is egy műfaj.Kár hogy nem... Több

2015.11.11 Tlung

Jó kis egyestés limonádé. A kameramozgást viszont kicsit túltolták.

2015.05.30 eastady

Lerágott csont. A film nem ad a nézőnek semmi újat, szinte már mindent láthattunk belőle. Az egyetlen dolog amit tanultam belőle: xbox + autó akksi + valami "izé" = időgép.

2015.11.08 venyigeadam

Nekem tetszett! Szeretem az olyan kamerázást, mikor az ember a film egyik szereplőjének érezheti magát, mint az erő krónikáiban. A téma valóban nem túl egyedi, de szerintem egyáltalán nem olyan rossz, mint ahogy egyesek írják, idézem: "nézhetetlen" "minősíthetetlen" stb...