Az Almanach-projekt

Project Almanac

2022.02.28 dailyfilmsan

Kezdetben nagyon érdekesnek tűnt a koncepció, a gondolat, ami köré fűződött a story, aztán kezdett bonyolódni a történet, és maga a film is önmagában bonyolódott. Aztán ellaposodott, és nem volt annyira jó, mint amilyen reményeket ébresztett a film.... Több

2021.01.28 Yosihiro

Időutazás projekt

Az érdekes címe miatt kezdtem bele ebbe a filmbe. Hát mit mondjak, érdekesen indult, aztán ajaj lett a vége. A történet nem rossz, de a kivitelezéssel és a befejezéssel elrontottak mindent. Remek kis felvezetést láthatunk, bár nekem ez a kamrás megj... Teljes kritika

2016.08.06 mamiéstöti2

Egy kesze-kusza történet, egy jellemtelen megoldókészséggel rendelkező főhőssel. Lehetett volna belőle nagy film, de a végére szinte már inkább élvezhetetlenné vált.

2019.12.13 indingo

Egyszer nézhető alkotás. A története jól indul, felkelti az ember érdeklődését, de a sok-sok hiba miatt átmegy kicsit paródiába. A vége is gyenge.

2017.10.23 Deku

Nem volt gyenge alkotás az egyszer tuti. Akit ez a stílus kifejezetten érdekel annak megéri belevágni. El lett találva benne minden, pár apróbb kis hiba talán akadt, de ez nekem nem tűnt fel mivel nagyon jól elszórakoztatott.

2015.11.24 rbernadett

Az tetszett benne, hogy valószínűleg ha én fedeznék fel egy időgépet, akkor hasonló dolgokat tennék vele. Legalábbis biztos rengeteg önző dolog lenne köztük. Az már kevésbé tetszett, hogy nem volt benne semmi új. Hasonló költségvetéssel készült már e... Több

2020.01.29 Szilonka

Úgy vártam, hogy valami kerek legyen a végére belőle, de ez elmaradt. Nekem zavaros volt, nem zártak le benne minden szálat.

2018.12.10 harnas1207

Könnyed film, a tucatszor látott időgép probléma témával. Az tetszett benne, hogy nem akar nagyot mutatni, az viszont gáz, hogy újat nem tudott, csak egy Pillangó hatás utánzat volt.

2019.12.28 TomÁcs

Nagyon izzadságszagú volt az egész. Számomra nem volt valós, egy erőltett katyvasz az egész.

2019.12.10 VvV

Akár jó is lehetett volna, de valahogy nem tudott átlépni egy határt. Elcsépelt jelenetek, és a kivitelezés sem nyerte el a tetszésemet.

2016.04.17 andor50

Nagyon szeretem az időutazós filmeket, egészen kreatív volt ez is. Ráadásul fiatalokról szól és emiatt olyan néző-közeli filmre sikeredett. Nekem is úgy ajánlották, hogy mindenképpen nézzem meg, én is szívesen ajánlanám bárki másnak is.

2020.02.28 Lonka

Elég gyenge film. A története összefüggéstelen, gyengék a karakterek. Nem tudott lekötni.

2020.01.05 petraszab

A fő bajom az volt a filmmel, hogy nem volt benne kedvelhető karakter. Továbbá a történetben is helyenként hiányzott az ok-okozati összefüggés.

2016.09.05 sipiarpi

Mi történne, ha egy csapat tininek időgépe lenne? Itt a válasz. Nem kell túl komolyan venni, és élvezhető a történet. Egynek jó.