mamiéstöti2   2019. 02. 12.

Láttam már jobb sorozatot is, de azért helyenként elég izgalmasra sikeredett és a szereplők is szimpatikusak.

tilino   2017. 02. 18.

Brávo, ilyennek kell lennie egy igazi jó akció sorozatnak. Krimi elemeivel tarkítva, és nagyszerű látvánnyal fűszerezve. Jók a karakterek, belevaló jellemek, összehangolt színészi játék, frappáns megoldások.

Gergely Varju   2016. 04. 04.

Tudod kikből lesz többnyire FBI ügynök? Rendőrök kerülnének az akadémiára. Túlzott átvilágítás nélkül. A szuperemberekből álló, mindenkit átvilágító szuper szervezet persze a story érdekében téved. Te meg tedd félre a kételkedést, éld bele magad, még ha nehéz is. Ha kellően kusza a story, akkor lesz aki értékeli a rejtélyt. És megy a propaganda is. Ezen a szinten mozgó tisztes iparosmunka a sorozat, nem több, nem kevesebb.

Kaslerka   2017. 02. 09.

Teljesen korrekt sorozat. 1-2 verekedős jelenettől eltekintve (nevetségesek), jól megkreált sorozat. Bár kissé vicces, hogy az 50 tanulóból mindenkiről kiderül gyakorlatilag, hogy akár terrorista is lehet... Ennél szerintem a való életben egy kicsit alaposabb az átvilágítás...

Tina77   2018. 07. 18.

Szuper!