Rémségek cirkusza

Rémségek cirkusza

Cirque du Freak: The Vampire's Assistant

A tizennégy éves Darren semmiben sem különbözik a kertvárosi kölyköktől. Ám mindez megváltozik, miután a barátjával találkoznak egy utazó cirkusszal. A kamaszt megigézi a Rémségek cirkuszának és szörnyeinek világa. Nem csoda, hogy igent mond a Larten Crepsley nevű vámpírnak, amikor az felajánlja neki, hogy őt is vérszomjassá változtatja. Az újdonsült vérszívó csatlakozik a cirkusz förtelmes társulatához, és ezzel együtt belecsöppen a vámpírok és a még náluk is veszedelmesebb ellenfeleik, a vérszipolyok között folyó ádáz küzdelembe.

Rendező: Paul Weitz
Forgatókönyvíró: Paul Weitz, Brian Helgeland, Darren Shan
Premier (HU): 2009.10.22.

2022.05.09 JRD

Az összes könyvet olvastam

Vártam a filmet is. Nem csalatkoztam. Egy könnyed stílusú "gyerekhorror" könyvből készítettek egy könnyed stílusú filmet. A színészeket jól választották ki a szerepekre. Van itt minden: érdekes pók, misztikus főgonosz, nyugodt és vérmes vámpírok, szakállas nő, kígyógyerek, kétgyomrú mutatványos és még sorolhatnánk a Rémségek cirkuszának érdekes szereplőit. Egyik nagy kedvencem, nem egyszer néztem már meg. De, ne hallgass rám! Nézd meg és döntsd el te magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.07.24 Norbi

Hogy fogalmazzak.... egyszerűen borz-alom. Semmi de ég adta semmi pozitív dolog nem történt ebben a filmben, mintha több dolog összeakartak volna egybegyúrni.

2019.04.23 Ms. Akárki

A könyveket imádom, de ez a film sajnos majdhogynem nézhetetlenre sikerült. Annyi mindent megváltoztattak. És fel nem foghatom, miért kell mindenbe beleerőszakolni egy szerelmi szálat, még, ha a könyvben benne se volt. A színészi játék is harmatgyenge sajnos, akárcsak az animáció.

2019.04.29 Norbert93

Nagyon szomorú vagyok a film kapcsán. Olvastam anno a film alapjául szolgáló regénysorozatot, és nagyon bíztam benne, hogy sikeresen bevezetik a kánont a filmes világba, akárcsak a Harry Pottert, erre kapunk egy az első három részből összeollózott ka... Több

2016.09.14 Zoe091

A Darren Shan könyvek elolvasása után néztem meg a filmet és nagyon örülök, hogy utána, mert ha a filmet néztem volna meg előbb, akkor nem hiszem elolvastam volna... Annyira nem keltette fel az érdeklődésem. Egyszer meg lehet nézni.

Az eredeti címe Cirque du Freak.Szerző: JRD

A Vámpír könyvek első része az ifjúsági horror sorozatban.Szerző: JRD

A film Darren Shan azonos című könyvsorozata alapján készült. Szerző: rbernadett