Reszkessetek, betörők!

Home Alone

2016.01.25 szaka123

Klasszikus, ahogyan a többi része is. Bármikor megnézhető, kikapcsolódásnak tökéletesen megteszi! Jó színészek, ötletes megoldások a betörők ellen. Az a jó, hogy minden korosztály tudja értékelni és együtt nézheti a család!

2015.05.14 ZeroHero

A Reszkessetek, betörők filmláncolat a filmtörténet legnagyobb alkotása. Meghaladhatatlan a benne megformált színészi alakítás, a rendezői és dramaturgiai munka, a képi világ. Ennél jobb filmet egyszerűen lehetetlen létrehozni. Úgy is lehetne fogalma... Több

2019.05.17 Ms. Akárki

Kedvenc karácsonyi filmem. Nincs karácsony Kevin nélkül:) Igazi klasszikus lett a kissrác története, akit otthon felejtettek véletlenül reggel a nagy kapkodásban mikor a repülőhöz siettek hogy nehogy lekéssék. Igen sajátságos és humoros módon védte meg a leleményes kissrác a házat annyi szent.

2021.12.26 Ildikó Bacskai

Reszkessetek, betörők! (1990)

Enélkül nincs karácsony, nem véletlenül: vicces, ikonikus jelenetek, vicces zene, óriási humorcsomag remek színészekre szabva. Gyerekeknek főleg, de felnőtteknek is jó szórakozás a karácsonyfa alá. Szeretjük nagyon.

2019.04.07 Norbert93

Home Alone, a film, amit már mindenki látott

Úgy gondolom, felesleges írni róla bármit is, mégpedig azért, mert gyakorlatilag az óvodástól a nyugdíjasig oda-vissza látta már mindenki.

2017.10.17 Lamboh

Mint sokan mások, Én is annyiszor láttam már, hogy kívülről tudom oda-vissza az egészet. Annak idején nagyon bírtam Kevin és a flúgos betörők történetét, mostanában viszont már annyira nem. Elmúlt a varázs. Ettől függetlenül karácsonykor újra megnézem majd, mert már hagyomány.

2021.12.24 TomÁcs

Helyes és humoros karácsonyi film, amely sosem megy ki a divatból. A zenék szuperek benne, és nem erőltetett a története.

2018.12.01 VvV

Könnyed karácsonyi családi vígjáték, amit jólesik néhány évente újra nézni. MC nagyon jól hozza a karaktert.

2018.07.10 Norbi

Mostanra már a csapból is ez folyik, főleg karácsonykor, de ettől függetlenül be kell ismernem, hogy jó kis családi vígjáték. Poénos, furfangos, és le tud kötni. Aki megakarja nézni várjon karácsonyig és választása sem lesz, garantálom :D

2023.12.24 Jocpappa

10/9.

Huszonötödjére is mocskos jó, bárki bármit mond.

2018.12.27 harnas1207

Lehet utálni, vagy szeretni, de az én generációm gyerekkorában ez még klasszikus film volt. Nagyon el volt találva. De az a fajta elcséplés, hogy évente leadják kötelezően, már nagyon sok.

2018.01.31 diumiu

Az örök klasszikus, ami nélkül nem karácsony a karácsony. A filmet ismeri mindenki, nem kell bemutatni. Az egyik kedvencem a karácsonyi filmek kategóriából, de azt hozzá kell tennem, hogy nem nézem meg minden évben, mert azt hiszem megunnám egy életre. :)

2018.03.18 hackerjulcsi

Szerintem a '90-es évek gyermekeinek ez egy örök klasszikus, főleg karácsonykor. Sajnálom, hogy ennyire agyonvetítették már - így vesztett valamicskét a zsenialitásából. A póktól a mai napig félek.

2016.10.20 phanzetomox

A reszkessetek betörök első része számomra amolyan családi klasszikus vígjáték, amit a gyerekekkel leülve, együtt kacagva érdemes nézni. Könnyed és egyszerű humorú, mindenki számára élvezhető vígjáték, csak ajánlani tudom. (ha van olyan, aki még nem látta volna)