Riley első randija?

Rendező: Josh Cooley
Premier: 2015

2023.08.29 Timon

Tökéletes plusz

Idén jó sokszor (több mint tízszer) néztem meg eddig az Agymanókat. Volt, amikor egy nap kétszer, és utána ezt is hozzávettem. Egy ideje már rendszeresen csinálom. Nagyon aranyos, ötletes és vicces volt egyben, főleg ott, ahol Anya elkezd nagyon lazán beszélni, és Riley csak csodálkozik. Közben lent Apa és Jordan beszélgetnek, és közben előjönnek a zenei emlékek. Tanulság: nagyon könnyű találni közöst egymásban, már csak ezért sem érdemes előítélettel hozzáállnunk máshoz. 10/10.

2019.07.26 Ms. Akárki

Nagyon aranyos rövidfilm. Jót nevettem rajta. Már a filmet is nagyon szerettem, ahogy bemutatták a kislány különbözős főbb érzelmi mozgatóelemeit, mintha élőlények lennének azok is. Ha egy kellemes kis kikapcsolódást szeretne az ember akkor tökéletes választás.

2020.03.30 Norbert93

5 perces filmélmény

Néha-néha, ha nincs időm filmet nézni, akkor csak letekerek egy rövidfilmet, ugyanis amellett, hogy ezek nagyrészt rövidebbek, mint negyedóra mégis stílusosan tudnak remek szórakozást nyújtani vagy akár mondanivalót közvetíteni. S mivel az Agymanók világa még meglehetősen új és egyenlőre kiaknázatlan "Univerzum", ezért örömmel fogadtam a stúdiótól ezt a kis rövid, ötletes, hétköznapi sztorit. Tekintettel arra, hogy már az Agymanók is egyfajta, részleges felnövéstörténet, ezért a lehető legjobb ötlet volt a kis fejben lévő érzelmekkel levezényelt konfliktus, ami egy apa évek óta érlelődő félelmét és elfogadását vetítik elő.

2019.01.19 Tyoci

Hát ez zseniális :D vicces és aranyos ^^