Feltámadás

Risen

2020.04.13 inzon

Nem volt rossz film. Így húsvétkor igazán nézető. Valóban akciódús krimi. Bár sajnáltam a végén a tribunust, amiért nem tért vissza a légióhoz. Annak nem értettem az okát. Elég lett volna csak kimenőt kérnie.

2016.07.09 tamas84

A film túlságosan lassú ahhoz, hogy meg tudja szólítani a fiatalabb korosztályt. Ebből a lassúságból könnyen lesz unalom.

2017.12.28 hsanya182

Most az ünnepek (Karácsony) idejére remek választás volt. Ókori Római Birodalom korában járunk, Jézus feltámadásáról szóló misztikus film, kicsit lassúcska ugyan, nem lényegre törő, de hatásos. A realista nagy hadvezér minden erejével ki akarja derít... Több

2016.11.25 Borga

Annak ellenére, hogy a Risen egy kicsit lassúra sikerült egy igazán remek film, melyet érdemes megnézni. Különösen azoknak ajánlott, akiket érdekel a bibliai téma. Meglehetősen hű a Bibliához, amely mindneki számára érdekes filmélményt nyújt.

2016.11.27 Attila

Szuper film egy Katonáról aki isten üldözöjéböl hivövé válik azonban nem tudja elfogadni amit látott hallott...döbbenetes ahogy egy ember átalakulását látni lehet a filmben...mindenkinek ajánlom!

2016.08.24 stomachh

Jó a történet, nagyon jó a színészi játék, mégsem ragadott annyira magával. A lendület hiányzott belőle (persze nem egy thriller vagy akciómozi, de akkor is).

2017.10.14 michal

Pont olyan film, amilyennek az ilyen bibliai, hiten alapuló történeteknek lenniük kell: intelligens és megnyerő.

2016.06.15 KingPin

Nekem kimondottan tetszett. Bár moziba talán nem érdekelt volna, homevideo-nak tökéletesen megtetette. Hiteles, érdekes történet, jó színészekkel.

2016.03.04 pepmed

Ez az a a film, amit még akkor is élvezni fogsz tudni, ha nem vagy vallásos, csak ne várj tőle csodát.