Vélemények: Robotzsaru 2. (1990)

NGN   2020. 01. 19.

Felemás folytatás Irvin Kershnertől

Paul Verhoeven rendezett egy zseniális Robotzsarut, remek hangulatot tudott varázsolni a filmjében. Egyszerre volt benne brutalitás és akció, a megfelelő mértékben adagolva. Alex Murphy már-már horrorisztikus kivégzése, és a halálból visszatért, már ... teljes kritika»

Balint   2016. 02. 13.

A Birodalom Visszavág rendezőjétől és a Sin City írójától utóbbi cameo-zik is egyet benne de már nem éri meg a folytatást, legalább is szereplőként biztosan nem, egyszer nézhető darab ;)

Edeske   2016. 05. 23.

Ez a film nekem már túlságosan akciós, ami a sztori és tartalom rovására megy. Akciójelenetekkel teli, látványos film középszerű szereplőkkel. Átlagos, számomra nem igazán meggyőző film.

superxaba   2015. 06. 11.

Akkora kasszasiker, mint a Robotzsaru 1 nem maradhatot folytatás nélkül, kár hogy Kershner nem tudta ugyanazt nyújtani mint az első részben Verhoeven, a folytatások szabálya itt is igaznak bizonyult: rosszabb mint az első!