Rocky

Rocky

2016.11.19 rainman

40 éves, de a mai napig nagyszerű darab! Ez nem sportfilm, ez kőkemény dráma! Kórkép a 70-es évek Amerikájáról, egy igazi „american dream” mozi! És ők elhiszik, hogy létezik az amerikai álom. És ahogy nézem elhiszem én is. Ez szinte nem is film, ez e... Több

2019.04.06 MidoD7

Saját meglepetésemre ugyan, de ez nagyon bejött. Nem vártam hasonló hatást, főként mivel egyik színész sem a nagy kedvencem innen. Azonban különösen tetszett és bármikor újranézős.

2021.08.31 stewie_griffin_2005

Vegyes érzelmeim vannak. Stallone szerintem nem alakított olyat, hogy Oscar-jelölést érdemelt volna, a története is gyengécske volt, alig mutatták, hogy Rocky hogyan gyakorolt a meccsre, de ha már meccs, sajnos nem volt látványos az Apollóval való ös... Több

2021.07.10 Kósa Bence

Nem vagyok nagy Stallone rajongó, de láttam az összes Rocky filmet, kivéve a Creed: Apolló fiát. Ennél szebb és jobb sportfilmet nem láttam. Rocky, az olasz csődör a hat film alatt egyszerre tapasztalja meg a bukást és a felemelkedést. Na ilyen egy igazi sportfilm.

2019.07.15 ZozArt89

Sosem tudom megunni Stallone ezen filmjét pedig a boxolós filmek többsége nem szokott ennyire elvarázsolni. Egyszerűen zseniális alkotás minden téren. Imádtam.

2016.04.29 D. Shaday

Méltán lett klasszikus. Stallone nagyon odatette magát forgatókönyvíróként és színészként is. A filmvégi meccs minden pillanata nagyon izgalmas, de a körítés is nagyszerűen lett tálalva, tele emlékezetes karakterekkel és jelenetekkel.

2018.11.08 iq.csabi

A legalacsonyabb költségvetésű Rocky film, de mégis az egyik legjobb. Nagyon jó karakterekkel, jó történettel.

2017.06.01 jencike1985

Mindig is Rocky szerettem volna lenni egész kis korom óta. Csodálatos. Van mondanivalója erős határozott film. Minden valamire való embernek ajánlom. A zenék is jók.

2020.12.27 Maver17

Kultuszfilm

Örök kedvenc.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

A sorozat messze legjobb, leghitelesebb darabja, nem véletlen az Oscar sem. A sztori nagyon jó, a színészek magukhoz képest igencsak kiforrott munkát végeznek, minden a helyere került ahhoz, hogy egy hatalmas kasszasiker szülessen, ami aztán igazi ku... Több

2015.10.31 Niki18

Kétség kívül ez minden idők legjobb verekedős története. Silvester Stallone nagyon jól játszik benne. Egy kezemen sem tudom megszámolni hányszor láttam. Imádom

2015.10.29 fcbnandi

Kétségtelenül a legjobb boxolós témát feldolgozó film. Nem véletlen, hogy sok részt csináltak belőle és mind nagyon jól sikerült. Stallone amúgy is a kedvenc színészeim közép tartozik.

2016.01.14 esfworld

Nem értettem mit szeretnek rajta az emberek, majd megnéztem (teljesen másra számítottam) és én is rajongó lettem. Jó a történet és Stallone nagyon formában volt színészileg.

2015.07.11 moony5972

Tele van izgalommal és pörgéssel a film. Magával ragad a film és a fordulatokkal el se akar engedni. Szerintem egyik legjobb film. Egyik nagyon nagy kedvenc filmem, alakítás szempontjából és látványból is.