Rocky

Rocky

2017.08.02 JanneAhonen

A sztori szerethető, szimpatikus. Stallone szerepe annyira nem tetszik, szerintem lehetett volna jobban játszani. A legfőbb problémám vele azonban, mint majdnem minden bokszhoz kapcsolódó filmmel, az a hihetetlenül sportágidegen mozgás, ami Rockyt, é... Több

2019.01.03 MissFortune

Nagyszerű film, az akkori korszakba betekintést nyújt egy sportoló életébe. Nagyon motiváló, izgalmas.

2018.07.26 Robi

Nem rossz film egyszer meglehet nézni de nem értem hogy a szereplők miért nem vettek részt egy 1-2 hónapos boxedzésen akkor legalább köze lenne hozzá. Ezen kívül amúgy jó film.

2015.08.01 juliS

A film egy régimódi tündérmese, amit nagyszerűen átitattak a hetvenes évek szomorkás hangulatával. Sylvester Stallone pedig imádnivaló, mint egy basset hound.

2018.08.31 Barnabii44

Klasszikus zseniális alkotás.

2016.06.06 Jony Crash

Kiváló forgatókönyv, kiváló játék, számos ikonikus jelenet. Nem találok bennük hibát. Ez egy érzelmekkel teli, mozgalmas film. Nézed, és egyszerűen muszáj szurkolnod Rockynak.

2015.02.24 Dtennant21

Alapmű! Nem is lehet tovább ragozni, én már vagy tucatszor láttam és nem tudom megunni..

2016.02.17 mártilány

Amióta az eszem tudom ez az egyik kedvenc filmem. Motiváló, a sztori pedig mély nyomot hagy az emberben. Rég láttam utoljára, de mégis olyan érzésem van, mintha tegnap lett volna. Egy alapklasszikus, amit mindenkinek látni kéne.

2017.10.17 Magnus

Ez a film maga Sylvester Stallone! Az egyik kedvenc színészem annak ellenére, hogy színészi képességeit magam sem tartom nagyra! Érdekes fazon! Rocky Balboa=Sylvester Stallone Rocky is mint Sly nem túl tehetséges, de akaratos és soha nem adja fel; ez... Több