Rocky IV

Rocky immár nem a dicsőségre és a győzelemre hajt. Új küzdelmében a bosszúvágy vezérli. Mentorával és jó barátjával, Apollo Creeddel a Szovjetunió legyőzhetetlen ökölvívója, Ivan Drago halálos ütései végeztek. Az Olasz Csődör úgy dönt, hazai pályán mérkőzik meg Dragóval. Ebben a… Több

Premier (HU): 1990.06.07. | HBO Max (2021.05.01.)
Több

2023.03.05 Zsolt Szabó

A csúcson kell abbahagyni!

Rocky Balboa elkíséri barátját, Apollo Creedet egy Ivan Drago nevű orosz bokszoló elleni bokszmeccsre. Drago túl erős Creednek, és sajnos megöli őt a ringben. Balboa magát okolja Creed haláláért, és eltökélt szándéka, hogy legyőzze Dragót. Elnyeri Cr... Teljes kritika

2021.11.16 Lubi

Rocky vs. Drago

Sylvester Stallone nemcsak filmtörténetet írt Rocky karakterének megalkotásakor, hanem a csupaszív boxoló eljátszásával ő maga is egycsapásra a világsztárok közé emelkedett. A mára számos epizódot számláló széria ugyan lassan maga mögött hagyja Stall... Teljes kritika

Nagyon jó filmet raktak össze,Dolph Lundgren hihetetlen fapofával játszik egész végig.Apolló halála a fordulópont a filmben.Itt is nagyon jó a mérkőzés,az a film csúcspontja.Mármint mind a három meccs élvezetes a maga szemszögéből.

2015.04.18 Yosihiro

A 4. Rocky film talán nem véletlen az Orosz ellenfél és azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Nagyszerű alkotás és méltó folytatása az előző 3 résznek. Itt már a látvány és a zene is komoly szerepet kapott abban, hogy a film sikeres legyen. Mindenképp érdmes megnézni hiszen kiválló film . Jó szórakozást ! Üdv Yosihiro

2019.05.12 Thibo84

A harmadik rész után egy kisebb visszalépés, de még mindig jobban kedvelem az első két résznél. Sajna újabb szomorú fordulat után nekem nagyon tetszett amint felkészül Rocky, Drago ellen. Persze most is 15 meneten át csépelik egy mást, milyen meglepő.

A Rocky 4 eredetileg 2,5 órás volt, de a producerek kérésére rövidebbre kellett vágni, ezért lett 91 perces.Szerző: stevepisti

A film igaz magas bevételt produkált viszont ennek ellenére a kritikusok 9 Arany Málna-díjra jelölték, amelyből 5-öt meg is nyert. Legrosszabb színész (Sylevester Stallone), Legrosszabb mellékszereplő színésznő (Brigitte Nielsen), Legrosszabb rendező (Sylvester Stallone), Legrosszabb új sztár (Brigitte Nielsen) és Legrosszabb filmzene kategóriákban "hódították" el a díjat.Szerző: GedyPapa

A film világszerte több mint 300 millió dolláros bevételt produkált, amellyel a Rocky-széria legjövedelmezőbb része lett.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film külső felvételei a Wyomingban található Grand Teton Nemzeti Parkban készültek.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2015. 08. 03.)
Stallone egyértelműen a pénzért forgatta le ezt a mozit, mondhatni áruba bocsátotta a szerepet, amellyel legendává vált. Szavunk nem lehet, pörgős az alkotás, unalom nem nagyon akad, mégis komoly hiányérzettel állunk fel a film után. Több