Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Rocky II
Burgess Meredith
Burgess Meredith

NGN   2020. 01. 15.

Még mindig kiváló ez a rész is, sikerült az első rész hangulatát tovább fokozni. De azért az első rész az igazi.

Deku   2017. 09. 13.

Ezt a sztorit mindenkinek látnia kell akit megmozgat az ilyen mert minden próbát kiáll ez a film. Szerintem a top 10-ben mindenképp benne kéne lennie. Nekem a kedvencemmé vált legalábbis.

GedyPapa   2017. 03. 31.

Még jó és illeszkedik az első részhez. Kis lelkiörlődés egyszerű megoldókulccsal az ami jellemzi. Azonban Apollo szerepe itt is szerethetőbb, mint magáé a főhősé.

dailyfilmsan   2019. 07. 08.

Rocky Balboa és Apollo Creed küzdelme csak egy kicsin múlott, amivel az Olasz csődör megmutatta magát a világnak. A Rocky filmek kultusza napjainkban is dübörög hála a Creed filmeknek. Ikonikussá váltak pedig elég gyengécske lábakon álltak a kezdetekben. Nem jók mégis meg akarjuk nézni mert képviselik azt a kitartást amit sokunk csak szeretne birtokolni. Ebben rejlik az ereje. Az első részhez képest Rocky és Adrian karaktere nagy jellemfejlődésen ment keresztül. A többi szereplő viszont visszafejlődött. Poly karakterével szerintem nem tudtak mit kezdeni, inkább nem is nyúltak hozzá. Apollo méregzsák lett ami nem tetszett, mert egy kedvelhető igaz fellengzős karakter volt az első részben. Lassan de biztosan lépked előre a film nem nagy erővel de a képernyőn tart az utolső 30 percig. Ugyanis akkor rácuppant, akkor indul el a film és akkor szeretjük meg annyira a habókos Rockyt hogy nézni akarjuk a filmet, sőt a többit is. Számomra ez egy fokkal volt jobb az elsőnél. Ugyan azt az ütemet ragadja meg mint az elődje úgyhogy ha az első tetszett ezt is meg a többit is meg kell nézni nincs mese.

Thibo84   2019. 05. 11.

Tisztára az első rész. Vergődés és kínlódás, a végletekig elhúzzák a történetet, annyiban tér el kissé a sztori, hogy Rocky igyekszik meglelni a helyét a bokszon túl, de aztán megint ringbe szál Apollo ellen, és milyen érdekes, megint 15 körön keresztül állják a sarat.

Tisztes iparosmunka a film, az első rész zsenialitása hiányzik belőle, de folytatásnak tökéletes: a karakterek tovább mélyültek, a történet ha nem is kapott új lendületet, de fenn tudta tartani az érdeklődést. több»

Rocky idősebbik fiát Sylvester Stallone és első feleségének második közös gyermeke, Seargeoh alakítja.

Tony Gazzo figurája ebben a filmben szerepel utoljára a Rocky filmek közül.

A 3. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1979-ben.