Rocky II

Rocky II

2023.03.03 Zsolt Szabó

legújabb vélemény a nap véleménye

Rocky vs. Apollo II

Ritka, mint a fehér holló (ha nem egyedülálló), hogy Oscar-díjas (legjobb filmért járó szobrocskát megkapó) filmből folytatás készül, sőt egy egész franchise épül rá, ami a mai napig tart, cirka 50 éve már. A film megint inkább drámaként működik, min... Teljes kritika

Méltó folytatása az első résznek, gyönyörű,és megkapó képsorok vannak benne az emberi tulajdonságokról,kitartásról,barátságról,küzdőszellemről...és megbocsájtásról, odaadásról. Stallone Máltán lett az aki, mert a Rocky sorozat kultfilmek sorozata!!!

2015.04.18 Yosihiro

Rocky sorozatok közül a kedvencem. Itt olyan magas szintű szerepalakítást fedezhetünk fel ami ritka. Mindenképp izgalmas és fordulatokban gazdag film. De mint minden ilyen film jött a folytatás... Tehát érdemes megnézni mert nagy élményről fogtok lemaradni ha nem látjátok ! Üdv Yosihiro

2022.11.07 BRANTON

Így kell folytatást készíteni!

1979-ben jött a fantasztikus sikereket elérő Rocky filmnek a folytatása, melyet nem más, mint maga a főszereplő, Sylvester Stallone rendezett. Ritka, sőt, még annál is ritkább dolog az, mikor a folytatás túlszárnyalja az egyébként borzasztóan ritka j... Teljes kritika

2019.05.11 Thibo84

Tisztára az első rész. Vergődés és kínlódás, a végletekig elhúzzák a történetet, annyiban tér el kissé a sztori, hogy Rocky igyekszik meglelni a helyét a bokszon túl, de aztán megint ringbe szál Apollo ellen, és milyen érdekes, megint 15 körön keresztül állják a sarat.

2017.09.13 Deku

Ezt a sztorit mindenkinek látnia kell akit megmozgat az ilyen mert minden próbát kiáll ez a film. Szerintem a top 10-ben mindenképp benne kéne lennie. Nekem a kedvencemmé vált legalábbis.

2019.07.08 dailyfilmsan

Rocky Balboa és Apollo Creed küzdelme csak egy kicsin múlott, amivel az Olasz csődör megmutatta magát a világnak. A Rocky filmek kultusza napjainkban is dübörög hála a Creed filmeknek. Ikonikussá váltak pedig elég gyengécske lábakon álltak a kezdetek... Több

2017.03.31 GedyPapa

Még jó és illeszkedik az első részhez. Kis lelkiörlődés egyszerű megoldókulccsal az ami jellemzi. Azonban Apollo szerepe itt is szerethetőbb, mint magáé a főhősé.

2019.02.06 Norbert93

Hihetetlen, hogy a drámai első rész után kapott egy kifogástalan, sallangmentes folytatást, ami reálisan folytatta Rocky életútját egy még nagyobb áttörés felé.

2018.07.26 Norbi

Apollo és Rocky egyformán a kedvenceim a film során. Nagyon jól van megformálva a kapcsolatuk. A film folytatja az előző rész, vannak átfedések, ennek külön örültem.

2016.04.29 D. Shaday

Nem annyira klassz, mint az első rész, de méltó folytatás. Ügyesen vitte tovább Rocky életét, kifejezetten erős lett a közte és Adrian közötti dráma. Jó, hogy elkészült, kellemes kiegészítője az első résznek.

2018.11.08 iq.csabi

Tökéletesen hozza a Rocky filmek színvonalát, nem okozhat csalódást.

2016.06.27 portal91

Mindenképpen méltó folytatása az első résznek, ugyanúgy drámai és hihető film, nagyon szeretem ezt a részt, mondanám, hogy jobb is, mint az első rész, de inkább nem mondom :D

2016.12.19 film kedvelő

Ez elsőnél már egy kicsit gyengébben sikerült, de azért így is jó lett. Remekül bemutatja Rockynak azt az őrlődését, ami jellemez egy ember, ha nem azt csinálhatja, amit szeretne. De vége most nem volt olyan jó.