Rocky

Rocky

2015.06.05 Tomi

Nagyon régóta terveztem hogy megnézzem mivel eddig valamiért kimaradt a film és nem bántam meg egy kicsit sem hogy megnéztem. Nem lett a kedvenc filmem de jól szórakoztam rajta

2016.02.04 ellcrys89

Ez a film nagyszerűen sikerült. Kedvelhető karakterekkel van tarkítva és nem unalmas. A történetet, amit körítettek hozzá azt nagyszerűen sikerült megvalósítani és nem lett egyáltalán fellengzős sem.

2015.04.25 adibandii

ROCKY!!!Ezen nőttem fel,a Rocky filmeken.Sylvester Stallone szintén egy nagy példaképem,remek gyerekkori filmélményeket okozott.KÖTELEZŐ FILM!!!Tele van izgalommal,ahumorral és a nagy összecsapást nem lehet kihagyni.

2016.06.27 portal91

A jó öreg első Rocky film, minden megvan benne, ami egy jó filmbe kell, Stallone virágkora, egy igazi drámai bunyós film, de szerintem felesleges mondanom, mert már mindenki látta.

2016.04.15 tamas84

Rocky elsősorban egy sportfilm. A hős egy tökéletes alapszimbólumot testesít meg. Ő egy egyszerű, de tehetséges kisember felemelkedésének kiváló példája, olyan Toldi Miklós-szerű. Megvalósul benne az amerikai álom, használjuk azt pozitív vagy negatív... Több

2017.11.16 baalint

A film és a sztori elég sablonos, már-már unalmas is, de a főszereplő Stalone és a hangulat kedvéért megéri megnézni. Na és a híres Rocky zene is ebből a filmből van ami nagy piros pont a filmnek :)

2015.04.19 KeriPeti

Az egyik olyan klasszikus film ez, amit szó nélkül akárhányszor meg tudok nézni. A kitartásról, a mindig küzdeni akarásról és arról, hogy fel kell állni és tovább menni. Stallone nagyon jól játsza Rocky-t. Aki nem szereti a sportot, szerintem annak is kötelező.

2016.12.19 film kedvelő

Nem igaz történet alapján készült, de a valóságból és vett és megható volt számomra a kemény küzdelem a győzelemért,hogy bár kapjon valaki, bármenyi ütést mégis tovább harcol. A film történelem egyik legjobb filmje.

2016.07.30 Kardos

Tipikus pasis melldöngető film, amiben csak a box, a sport, az ivás és a verekedés számít, mert miindent csak a puszta kézzel lehet elintézni, vagy egy durva és értelmetlen fogadással. Nagyon híres film, úgyhogy biztos van benne valami, de nekem nem tetszik.

2015.10.25 Manyi

S. Stallone igazi klasszikusa,talán nem túlzás hogy legismertebb és legjobb filmje. Profi rendezés, profi színészi alakítás, izgalmas, pörgős cselekmény!

2015.10.15 Siriusalias

Slynak nem volt igazán könnyű élete mielőtt befarolt Hollywoodba, de ezzel a filmmel elérte a célját. Az hogy íróként is ő jegyezte a történetet nagyon sokat számít, magára tudta szabni a karaktert és nagyon jól sikerült. Az olasz csődör megformálásá... Több

2021.11.21 win7ston

Jegyüzértől (akkor még voltak a mozi előtt) vettünk jegyet a Vörös Csillag moziba, jó drágán, a magyarországi bemutatója után néhány nappal, pedig nem szoktam elkapkodni a premierfilmek megtekintését. Valamiért hatott rám a hype, ezért akartam a film... Több

2015.01.28 krissz001124

Nállam 2. helyen van a verekedös filmek közöt. Az elsöhelyen mindig a Vitathataltlan volt. De így is 5/5

2015.12.28 Zsu99

Kemény, erőteljes reális film. S.Stallone hozza a formáját, nem csalódtam benne. Igazi akciófilm. A kategória kedvelőinek kötelező darab. Megfogó, lendületes.