Rohanás (2010)

Faster

drg0602   2021. 10. 31.

Szuper jó kis film...

Dwayne Johnson egyik legjobb alkotása. Szuper jó kis film. Nagyon jó a témája, légköre. Jó színészi teljesítmények. 10/10

hsanya182   2017. 05. 15.

Hatalmas, fordulatos film. Nem az a tipikus bosszúállós film, nagyon is szép mondanivalója van. Mindenkinek kötelező.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

The Rock igazi stílusa szerintem. Ebben a világban csakúgy, mint az újabb Halálos iramokban nagyon kimutatkozik az amihez elsősorban ért, az erőszak, habár humora és mint nemrég kiderült még hangja is van.

Deku   2017. 10. 23.

A film maga jól kezdődött nekem tetszett volna viszont rémesen unalmas lett végül. Nem tudok egy jó szót se szólni róla akárhogy is gondolkozok. Szerintem sokkal jobban is el lehetett volna készíteni a szóban forgó filmet de sajnálatomra ez most nem jött össze.

Hercegno   2017. 02. 26.

Egyáltalán nem vagyok odaa tisztán akciófilmekért, de a Rohanás saját műfaján belül meglepően sokkal jobb, mint az átlag. B.B.Thornton, mondjuk mindig jó.

penzesisti   2017. 08. 08.

Nyugalmas tempójú, jól eltalált atmoszférájú filmmel akad dolgunk. Nincsenek túlkapások, felesleges üresjáratok. Nézhető, egyszer élvezhető mozi, ennyi.

szune40   2015. 06. 19.

Nekem tetszett ez a történet és Dwayne szépet alakít szerintem. Igazán szerethető karakterei vannak, leszámítva a Doom-ot. Szóval nagyon jó akció film volt. Nagyon élveztem.

Dwayne Johnson 2 napot töltött az "52 Blocks" harci stílus megtanulásával, amit a klub mosdójában lévő jelenethez használtak fel. A harcstílus a USA nyugati parti börtöneiből származik.

(Képkockák )

35,6 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

24 millió dollár költségvetésű film.

(LionelMessi10)

Maggie Grace korábban sosem vezetett autót manuális váltóval.

(kázsé)

Eredetileg Phil Joanou lett volna a rendező.

(kázsé)