Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Rohanás (2010)

Faster

freeman   2019. 11. 18.

király film

hsanya182   2017. 05. 15.

Hatalmas, fordulatos film. Nem az a tipikus bosszúállós film, nagyon is szép mondanivalója van. Mindenkinek kötelező.

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

The Rock igazi stílusa szerintem. Ebben a világban csakúgy, mint az újabb Halálos iramokban nagyon kimutatkozik az amihez elsősorban ért, az erőszak, habár humora és mint nemrég kiderült még hangja is van.

Hercegno   2017. 02. 26.

Egyáltalán nem vagyok odaa tisztán akciófilmekért, de a Rohanás saját műfaján belül meglepően sokkal jobb, mint az átlag. B.B.Thornton, mondjuk mindig jó.

Deku   2017. 10. 23.

A film maga jól kezdődött nekem tetszett volna viszont rémesen unalmas lett végül. Nem tudok egy jó szót se szólni róla akárhogy is gondolkozok. Szerintem sokkal jobban is el lehetett volna készíteni a szóban forgó filmet de sajnálatomra ez most nem jött össze.

penzesisti   2017. 08. 08.

Nyugalmas tempójú, jól eltalált atmoszférájú filmmel akad dolgunk. Nincsenek túlkapások, felesleges üresjáratok. Nézhető, egyszer élvezhető mozi, ennyi.

szune40   2015. 06. 19.

Nekem tetszett ez a történet és Dwayne szépet alakít szerintem. Igazán szerethető karakterei vannak, leszámítva a Doom-ot. Szóval nagyon jó akció film volt. Nagyon élveztem.

35,6 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

24 millió dollár költségvetésű film.

(LionelMessi10)

Maggie Grace korábban sosem vezetett autót manuális váltóval.

(kázsé)

Eredetileg Phil Joanou lett volna a rendező.

(kázsé)

Dwayne Johnson első akciófilmje a 2005-ös Doom óta. A kettő között főleg vígjátékokat és családi komédiákat csinált.