Rohanás

Faster

2024.01.31 Lone Wolf

Nagyon átlagos

Tegnap újranézve a Rohanást megállapítottam, hogy unalmas továbbra is. Dwayne Johnsonra van írva, de nagyon átlagos a script és a rendezés sem tudja feldobni. Egyedül Billy Bob Thornton próbál némi egyéniséget vinni az egészbe, a lepukkant vén zsaru szerepében, de nem menti meg ez sem a filmet. Menthetetlenül közepes csupán. Csak Dwayne Johnson fanatikusoknak merném ajánlani, vagy olyan akció fanoknak, akik nagyon nem tudnak mit kezdeni magukkal. Értékelésem: három csillag, közepes, 55-60% jóindulattal.

2022.12.17 Erik Csok

Dwayne Johnson legjobb filmje

Ez a film a kedvencem Johnsontól, egyszerűen egy remek film. A legjobb filmje szerintem. A pofonegyszerű sztori, a remek akciójelenetek, és a jó színészek mind-mind jók a filmben. Az utóbbi évek egyik legjobb akciófilmjének mondanám, ráadásul a film végén még egy csavar is van, ami azért üt rendesen. Én tegnap néztem meg másodjára, de nem utoljára, mert ez a film megérdemli azt, hogy kimondjam, hogy ez egy többször nézős, remek darab.

2017.05.07 mamiéstöti2

The Rock igazi stílusa szerintem. Ebben a világban csakúgy, mint az újabb Halálos iramokban nagyon kimutatkozik az amihez elsősorban ért, az erőszak, habár humora és mint nemrég kiderült még hangja is van.

2017.05.15 hsanya182

Hatalmas, fordulatos film. Nem az a tipikus bosszúállós film, nagyon is szép mondanivalója van. Mindenkinek kötelező.

2017.10.23 Deku

A film maga jól kezdődött nekem tetszett volna viszont rémesen unalmas lett végül. Nem tudok egy jó szót se szólni róla akárhogy is gondolkozok. Szerintem sokkal jobban is el lehetett volna készíteni a szóban forgó filmet de sajnálatomra ez most nem jött össze.

2021.10.31 drg0602

Szuper jó kis film...

Dwayne Johnson egyik legjobb alkotása. Szuper jó kis film. Nagyon jó a témája, légköre. Jó színészi teljesítmények. 10/10

2017.02.26 Hercegno

Egyáltalán nem vagyok odaa tisztán akciófilmekért, de a Rohanás saját műfaján belül meglepően sokkal jobb, mint az átlag. B.B.Thornton, mondjuk mindig jó.

2023.08.27 Ergit

Johnsonra írták, ez az ő műfaja! Tökéletes!

2017.08.08 penzesisti

Nyugalmas tempójú, jól eltalált atmoszférájú filmmel akad dolgunk. Nincsenek túlkapások, felesleges üresjáratok. Nézhető, egyszer élvezhető mozi, ennyi.

2015.06.19 szune40

Nekem tetszett ez a történet és Dwayne szépet alakít szerintem. Igazán szerethető karakterei vannak, leszámítva a Doom-ot. Szóval nagyon jó akció film volt. Nagyon élveztem.

2015.11.09 gihera81

Annyira nem is volt rossz és kifejezetten tetszett, hogy a hasonló filmekben művinek ható drámai szál, ami bár sablonos volt itt is, mégis egy fokkal természetesebben festett, mint általában.

2019.11.18 freeman

király film

2015.03.30 anonym

Egy rendesen összerakott akciófilm, amiben mondjuk nem nagyon sok érdekesség van. Takra ki van számolva, hogy mikor kell benne lennie egy kis lövöldözésnek, robbanásnak, stb., és ebből a szempontból szerintem tényleg ügyesen van megszerkesztve, megre... Több

2018.07.04 googk

Nem volt rossz film, amolyan egyszer megnézős akcióbomba. Dwayne Johnson ezúttal sem okozott csalódást, nagyon jól hozza a kemény arc szerepét, pontosan hozzá illik. Szerintem egy estére egész jó szórakozás lehet ez a film annak, aki szereti ezt a műfajt.