A szoba

Room

2017.12.14 Greeta

Egy végtelenül megrázó és hitles történet felkavaró jelenetekkel remek alakításokkal. Előtérbe kerül az anyai szeretet és később, hogy a történteket miként tudják feldolgozni az áldozatok.

2019.04.05 MidoD7

Egyszerűen fogalmazok, ez a film borzalmas volt. Sajnos lehet, én raktam magasra a mércét, ezért is kellett negatívan csalódjak. Egy ilyen filmet sokkal jobban is ki lehetett volna dolgozni.

2019.01.20 Timcsi

A történetet keresztül próbáénak nagyon erősen az érzéseinkre hatni, amit remekül sikerült a készítőknek.

2019.04.14 petraszab

Valóságinak tűnő és megindító történet. A színészi játék hibátlan benne.

2017.04.18 bgnz367

Ez a film először is nem lett a kedvencem. Viszont megindító és az egyszerű ember alig tud belegondolni, hogy ő vajon mit tenne ilyen helyzetben. Mit érezhet a kiboruló anya a biztonság ellenére is. Szerintem remek.

2016.11.28 szucszoli

Ocsmány, szirupos

Iszonyú dühös vagyok. Én nem is emlékszem mikor voltam ilyen dühös utoljára, hogy ilyen írdatlanul magas értékelés mellett azt kell néznem, ahogy megy ez tömény, szirupos cuki-mukizás az aranypofi mézes-mázos hangú kislánnyal, aki a nagy boci szemeiv... Teljes kritika

2016.04.16 Zsceeeka

Kemény egy film , de méltó magához a könyvhöz is ( amit a film megnézése után olvastam csak) . A színészi unka remek , a főszereplő egyértelműen megérdemelte az Oscart, ahogyan ezt nem is vitatta senki. Aki nem szereti a nyomasztó történeteket, természetesen ne nézze meg, de azért felemelő pillanatok is vannak benne.

2019.01.04 szabomarc

Gyönyörű történet, szívbemarkoló, megindító. Mindenkinek ajánlom, nem vontatott, attól függetlenül, hogy sokáig egy helyszínen játszódik az egész történet.

2020.10.12 belavagyok

Egy nem mindennapi anya.fiú kapcsolatot mutat be a film. Nagyon megrázó történet, én napokig a hatása alatt voltam.

2016.11.22 Borga

Imádtam A szoba című film minden egyes filmjét, magával ragadó, lenyűgöző, izgalmas alkotás. A film első felében szó szerint görcsben volt a gyomrom az izgalomtól. Fantasztikus!

2020.09.22 Timike

Nagyon mély és számomra nagyon megindító történet, főleg annak tudatában hogy látjuk és tudjuk, hogy valóban vannak ilyen szörnyű emberek, akik képesek ilyen szörnyűségeket elkövetni.

2018.11.08 iq.csabi

Egy nagyon mély és szörnyű történet, ami nehéz. Jó színészi alakításokkal.

2016.02.14 Ragemarci

Megint egy ezerszer látott sztori innovatív megvalósítása. Én úgy néztem, hogy semmit nem tudtam a filmről és így lehet leginkább átélni. Először szinte egy apokaliptikus sci-fi ugrik be, aztán meg átváltunk egy pszicho-drámává. Belegondolni, hogy az... Több

2016.02.27 H.a.n.n.a

Igazán szívbe markoló kőkemény dráma. Egyetlen egy percét sem untam, a kis fiú játéka elképesztően hiteles. Nálunk többen el is sírták magukat a film alatt.