
Vélemények (3)
Hűha... hát nekem nagyon nem tetszett ez a film. :/ Semmilyen izgalmat nem képes átadni, nincs feszültség, nincs építkezés, az egész egy kusza, idétlen semmi. Teljességgel kiszámítható a cselekmény, de az is unalmas és félkésznek hat. A "helyszín" ma... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nagyon kedvelem az orosz filmművészetet, semmivel össze nem téveszthető stílust képviselnek, bármilyen műfajról legyen is szó. A 19. sor egy kellemes misztikus thriller, amely bátran merít a közelmúlt kísértethistóriáiból és kimondottan jó történetet... Több
Ez egy oroszországi horrorfilm - nem szándékos szóvicc, amit úgy gondolom, hogy ebben a korban és ebben az időben el kell mondanom. Más pszichológiai horrorfilmekből merít, és valóban megpróbálja lemásolni a legjobbakat. Nem igazán sikerül végig, de ... Több