Bridget naplója

Bridget naplója

Saint Frances
MSz

Bridget (Kelly O'Sullivan) már harmincnégy éves, de még mindig valósította meg hosszú évek óta dédelgetett álmát, hogy elismert és sikeres íróvá váljon. Bár a nőn egyre inkább eluralkodik a félelem, hogy erre már sosem kerülhet sor, továbbra sem adja fel céljai hajszolását. Amikor… Több

Rendező: Alex Thompson
Forgatókönyvíró: Kelly O'Sullivan
Premier (HU): 2020.09.17. | HBO Max (2020.12.27.)
Forgalmazó: Pannonia Entertainment

2021.02.03 MSz

Igazán ritkán lehet olyan filmet találni, ami ne lenne egy kicsit is hatásvadász. Na ez a történet nem az. Ha egy szóval kéne jellemezni ezt a filmet, azt mondanám, emberi. Nincsenek benne világmegváltó gondolatok, de nagyon merészen ábrázolnak tabut... Több

2020.02.22 Buffy

Számomra nem igazán kérdés, hogy ez 2020 legkiemelkedőbb indie filmje, ami egyszerre rendkívül humoros és gondolatébresztő. Bár kétségkívül kell hozzá némi nyitottság, és nem biztos, hogy az átlagos mozibajáró közönség igényeit ki fogja elégíteni, de... Több

2020.04.24 TPetty

A kemény téma ellenére kimondottan üdítő filmélmény volt remek rendezéssel és alakításokkal. Nagyszerűen ötvözte a humort és a drámát, ami nálam egy hatalmas plusz pont. Erős négy csillag.

2019.08.06 jeno

Az év egyik, ha nem a legjobb és legemlékezetesebb drámáját hozta össze Alex Thompson. Bevallom őszintén, nem ismertem a rendezőt eddig, de mostantól figyelni fogom a munkásságát, az biztos, és ezt ajánlom mindenki másnak is.

2020.04.20 Tamás

Elgondolkodtató, remekül megírt és megrendezett film a Bridget naplója, ami garantáltan nyomot fog hagyni benned, és ezt a legjobb értelemben mondom. A legjobb szívvel merem és tudom ajánlani.

A film összbevétele 59 257 dollár volt (imdb.com).

Alex Thompson számos alkalommal méltatta a sajtóban Kelly O'Sullivan remek forgatókönyvét, mely szerinte egyszerre fergeteges és megindító. Szerző: hp

Arra az újságírói kérdésre, hogy mit szeretne adni a közönségnek a rendező, Alex Thompson így válaszolt: "Remélem, hogy nagyobb empátiával távoznak a vetítésről, hogy nevetnek majd, és hogy őszinte beszélgetésekre fogja sarkallni őket."Szerző: hp

Alex Thompson rendező egy interjúban elmondta, hogy a filmjét olyan kultikus "nyári" mozik inspirálták, mint az 1978-as a Hazatérés vagy a Butch Cassidy és a Sundance kölyök.Szerző: hp

A Saint Frances világpremierje az amerikai SXSW filmfesztiválon volt, ahol a produkciót a közönség díjával ismerték el a nézők. Szerző: hp

(2020. 09. 21.)
Életigenlő, a megfelelő pillanatokban kellemesen keserédes, nagy szívű mozi a Bridget naplója. Egy új tehetség hangos kiáltása, hogy „Itt vagyok, adjatok nekem filmeket!” Remélem, nagyon sokan meghallják. Több