Megállás nélkül

Megállás nélkül

Sans répit

Franck Gastambide

Miután egy baleset eltussolása érdekében a végsőkig elment, egy korrupt zsaru élete kicsúszik az irányítása alól, amikor egy titokzatos tanútól fenyegetéseket kezd kapni.

(Hupka Adrián)

Rendező: Régis Blondeau
Forgatókönyvíró: Régis Blondeau
Ország: Franciaország
Premier: 2022.02.25. | Netflix (2022.02.25.)

2023.02.16 cynicalrealist

Rossz zsaru, még rosszabb zsaru

Rossz-zsarus filmből nem ez az első a mozgóképes univerzumban, ennek ellenére bizakodással töltött el, hogy a jelen darabot franciák készítették. És nem is csalódtam: a vigyorgós fejcsóválást egy idő után a főhősnek drukkolás követte, annak ellenére, hogy a főszereplő – dicsérendő módon – egy pillanatra sem esett ki a szerencsétlen-lúzer-negatív szerepből. Lehet, hogy csak én láttam bele, de volt egy vicces utalás az Ötödik elem kőkeresős jelenetére, és amúgy is végigkísérte a sztorit a francia humor, ami csak a javára vált. Persze a legvégére is jutott egy jópofa poén, és bár az öt csillagot összességében (talán) nem érdemli meg a film, mindenképpen remek szórakozást nyújtott, így bátran ajánlom.

2022.10.18 Fikatours_blogger

Kicsit meglepett a befejezés, mert azért hősünk nem az a kimondott pozitív figura, de összességében nagyon jó a történet.

2022.04.02 BÉLA

Szuper

Ne higgyetek a Keresztapának, ez tök jó film.

2022.05.28 Zoltán383985

Ne mobilozz vezetés közben

Ismét egy Netflix film, amit nem érdemes kihagyni. Szórakoztató, néhol vicces jelenetek, pörgős film. Tetszett az operatőri munka és a színészek munkája. Ha rendőrként elütsz egy embert, belekeverhetsz egy korrupt zsaru drog ügyeibe, és a holttest az egész film alatt szinte ott lóg a nyakadon, nem tudsz tőle megszabadulni.

2022.04.04 Milan391349

Igazi kellemes meglepetésként ért a film, jó sztori, jó képi világ, jó játék.