Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Egy igazán dühös ember (2021)

Wrath of Man

Austin Post
Guy Ritchie
Jason Statham

Drawen H.   2021. 07. 02.

Ok megbosszulós..

De hová tűnt Damon Hill?----Hová tűnt Guy Ritchie? Amúgy egész jó, de egy "Európai válasz Tarantinora" azért kicsit több kellene sztem.

Szilárd-Leo   2021. 05. 31.

Bosszúvágy 2

Szerintem ízig-vérig akciódús filmet látunk... A film története nagyon jó. A főszereplő egy pénzszállító cégnél dolgozik, de hiba csúszik, a fia meghal. És ő is. De a film nem ér véget, felépül a főhős, és a maffia segítségét kéri, hogy kiderítse, ki vagy kik. Így nagyon sokan meghalnak a filmben, hullanak, mint a legyek. Nagyon egyszerűnek tűnik a film, a cselekménye túl lett spilázva egy picit. De azért az év akciófilmjéről beszélek. Nagyon jó. Összességében kiváló. 1. akciódráma 8,9X.

elekm90   2021. 06. 18.

Jó kis akciókrimi Guy Ritchie új filmje, bár nem kell tőle semmi eget rengetőt várni. Az is kétségtelen, hogy a rendezésen (bár nincs vele gond) és a hangulaton egyáltalán nem látszik a rendező keze nyoma. A nyitójelenet egyből a képernyő elé szegeze... több»

stevepisti   2021. 06. 20.

Számomra talán Scott Eastwood okozta a legnagyobb meglepetést, színészkedett, jól színészkedett. Jól állt neki a kemény, önző figura szerep. Stathamnek igazából nem kellett megerőltetnie magát különösebben, neki ezek a figurák mennek a legjobban, kom... több»

Aki_megmondja_a_tutit   2021. 06. 27.

Egyértelmű siker

A történetet nem is igazán lehet kiemelni, csak szimplán jó volt, leginkább a hangulata tetszett, együtt érezhettük a bosszúvágyat. Scott Eastwood szuperül alakította az önző szemétládát, Jason Stathamnak pedig nem igazán kellett mit csinálnia, csak a szokásos megjelenését hoznia, azt hozta is. Az akciójelenetek szuperek voltak, semmi kivetnivalót nem lehet a filmben találni.

7ETEDIK   2021. 06. 06.

Egy fordulatos, de a végére igen csak kiszámítható thriller egy mindig morcos Jason Stathammel. A pénzfutár munka nehézségeit és bonyodalmait már Antal Nimród is feldolgozta, ez ahhoz hasonlóan feszült és akciódús jelenetekre épít. Guy Ritchie egyedi... több»

uniterra   2021. 05. 29.

Guy Ritchie hozta a formáját. Jól töltötte ki az eleje és a kiszámítható vég közötti űrt. Ebben a témában már nem lehet újat mutatni.

A film összbevétele 126 991 838 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 66 684 745 forintot termelt. A hazai mozik összesen 40 208 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez Guy Ritchie első olyan filmje, melynek a cselekménye döntő részben az Egyesült Államokban játszódik.

Lyne Renée és Jason Wong második közös filmje, melyet Guy Ritchie rendezett. Az első a 2019-es Úriemberek volt.

A főszereplők közül Jason Statham, Laz Alfonso és Scott Eastwood is szerepelt a Halálos iramban franchise filmjeiben.

A film női főszerepét eredetileg Sandra Bullock alakította volna.

A filmben egy cameo szerep erejéig a népszerű amerikai énekes, Post Malone is feltűnik.

... minden hibája ellenére szórakoztató darab és érdekes műfaji kísérlet, melyet bármikor oda lehet állítani a klasszikus elődök mellé. több»

Nem egy hivalkodó alkotással van dolgunk, amit így valószínűleg sokkal kevésbé fog a szívébe zárni a közönség (és akár a kritika), mint a korábbi Ritchie-darabokat, de amilyen magabiztos, kompetens és minden ízében hatásos mű lett az Egy igazán dühös ember, én csak emelni tudom a kalapomat. több»

Egy nagyon ügyes kézzel átírt cselekménnyel rendelkező, baromi jól megrendezett B-film, ami nem tudja elérni azt, hogy mi is ugyanolyan komolyan vegyük, mint amennyire ő komolyan veszi magát. több»