Egy igazán dühös ember

Wrath of Man

Vox.hu
2021/06/10

Egy nagyon ügyes kézzel átírt cselekménnyel rendelkező, baromi jól megrendezett B-film, ami nem tudja elérni azt, hogy mi is ugyanolyan komolyan vegyük, mint amennyire ő komolyan veszi magát. Több

Revizoronline.com
2021/06/10

B-filmes móka Guy Ritchie módra
... minden hibája ellenére szórakoztató darab és érdekes műfaji kísérlet, melyet bármikor oda lehet állítani a klasszikus elődök mellé. Több

KULTer.hu
2021/06/22

Ezt a filmet már láttad
Guy Ritchie kétségkívül már évtizedekkel ezelőtt beírta a nevét a filmes kánonba rövid, csavaros és mesterien megkomponált akciófilmjeivel. Hamar kultfilmmé nőtte ki magát A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső című, 1998-as alkotása, majd két évvel ezt követően a Blöff is. Így nemhiába magasak az elvárások vele szemben, annál is inkább, mert Ritchie-nél a néző jól megírt, szórakoztató karakterekre, pörgős akcióra és igényesen szerkesztett történetre számít. Több

Kultúrpart.hu
2021/07/15

Ha Guy Ritchie dühbe gurul
Nem egy hivalkodó alkotással van dolgunk, amit így valószínűleg sokkal kevésbé fog a szívébe zárni a közönség (és akár a kritika), mint a korábbi Ritchie-darabokat, de amilyen magabiztos, kompetens és minden ízében hatásos mű lett az Egy igazán dühös ember, én csak emelni tudom a kalapomat. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!