A biztonság záloga (2012)

Safe

Sabnock Sanatory   2021. 01. 16.

Szegény Statham, nem tud olyat, amire egy-két nap múlva emlékeznénk. Színésznek gyenge, harcművésznek közepes... A filmjei sablonosak, egysíkúak. A Mestergyilkos is a szakma megcsúfolása volt, Bronson ezerszer jobban hozta a karaktert. Ja, ez a film? Semmi, szépen becsomagolva.

indingo   2018. 08. 04.

Statham a szokásos karaktert hozza, ami nekem már egy kicsit unalmas. A története nem rossz, bár nem túl egyedi, kicsit kiszámítható.

hejnekem   2015. 05. 12.

Egy tipikus Jason Statham film, amit valaki vagy szeret vagy nem. Kicsit unalmas, hogy minden filmje ugyanolyan, de ha valaki tudni akarja a film előtt, hogy mire számíthat, és nem akar csalódni, akkor nézze meg. Én nagyon szimpatikusnak találom a főszereplőt, de azért örülnék neki ha kicsit változatosabbak lennének a filmjei.

edessszilvia   2017. 11. 09.

A Szállító részeihez hasonlóan A biztonság záloga is egy nagyon mozgalmas és fordulatos akció, ahol megfellelő helyet kap a humor és a látványos jelenetek.

mimi   2015. 04. 27.

Mindent összevetve, igencsak szórakoztató, véres akciómozi ez egy remek formában levő Stathammel és látványos zúzásokkal. Így hát akiknek már megülte a gyomrát a sok műanyag CGI rombolás, azok mindenképp tegyenek próbát ezzel a régi akció-mozik stílusában elkészített alkotással.

Imlah   2017. 11. 10.

Örülök, hogy teljesen véletlenül rátaláltam a filmre, mert nagyon bejött. A kínai kislány nagyon jól alakít, Jason Stathammal ellentétes karakterük ellenére nagyon jó párost alakítanak!

Adell89   2015. 11. 12.

Jó kis pörgős akciófilm,Statham hozza a tőle elvárt formáját.A film tele van jó karakterekkel.A story nem oscardíjas elég gyenge a történet,de nekem így is tetszett.

Boaz Yakin korábban elkészítette a Nagydumás kiscsajok c. filmet, amiben szintén egy zavaros életű felnőtt barátkozik össze egy okos gyerekkel.

(kázsé)

A polgármester háza valójában a Pennsylvániabeli Bloomfield birtokon van.

(kázsé)

A jelenetet, mikor menekülés közben feljönnek a metróból, az East Broadway és a Rutger Street sarkán vették fel.

(kázsé)

A Dekalb Ave metrómegállónál játszódó jelenetet a Cortlandt St megállónál vették fel.

(kázsé)

Lawrence Bender megjelenik a filmben mint a csapos, aki átad egy villát Jason Stathamnek.