Álommeló

Alan Aisenberg
Leah Remini
Alan Aisenberg
Jennifer Lopez

Maya hosszú évek óta az egyik helyi szupermarketben dolgozik, úgy érzi teljesen megrekedt az életben, egyszerűen többre vágyik. Noha megpályázik egy komolyabb menedzseri állást, mivel nincs felsőfokú képzettsége, elutasítják a jelentkezését. Rövidesen azonban egy tévedés folytán egyenesen… Több

Premier (HU): 2018.12.13.

2024.01.04 Judit Virághalmy

Könnyű, mint egy bambi

Az álommeló habkönnyű komédia. Semmi meglepő nem történik benne, ha csak az nem, hogy az a figura, akit én szinkronizáltam, bár alig beszél, a legjobb poént mégis benyögi.

2020.01.08 Artemisia

a nap véleménye

A hollywoodi romantikus vígjátékok új iránya

Hollywood kezdi ismét felfedezni magának a '90-es és 2000-es évek elején virágkorukat élő romantikus komédiákat. Ennek a reneszánsznak az egyik legfrissebb terméke az Álommeló. Noha vegyes kritikákat kapott, én azt mondom, a műfajra van és lesz is ig... Teljes kritika

2022.03.31 Crystaldeer

Teljesen szerethető, jó film. A magyar fordításban lévő filmcím viszont egyáltalán nem állja meg a helyét, mert ez a film sokkal többről szól, mintsem egy "álommelóról", sőt a film végére jövünk rá, hogy nem is ez volt a lényeg.

2018.12.03 mamiéstöti2

Az előzetese alapján nagyon felkeltette a figyelmemet ez a film, már alig várom, hogy láthassam. A szereplő felhozatal is jónak ígérkezik. Remélem nem csalódok benne.

2019.08.17 indingo

Nagyon gyermeteg a története, mintha egy 10 éves írta volna. Csak úgy felveszik az embert egy neves céghez, mindenféle kamú önéletrajzzal. Számomra nem volt hihető a story.

A film összbevétele 51 705 193 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 173 125 389 forintot termelt. A hazai mozik összesen 72 159 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Peter Segal rendező egy interjúban elmondta, hogy az Álommeló stábja került hozzá a legközelebb az eddigi pályafutása során. Szerző: hp

Az Álommeló főszerepét eredetileg Julia Roberts alakította volna, de végül Jennifer Lopez lett a befutó. Szerző: hp

Peter Segal rendező 10. egészestés filmje. Szerző: hp

A filmet gyártó stúdió 2017. júniusában jelentette be, hogy a főszerepre leszerződtették Jennifer Lopezt. Szerző: hp

Értékelés: 5.5/10
(2018. 12. 22.)
Jennifer Lopez továbbra sem ciki, ha romkomról van szó, az Álommeló főszereplőjeként profin megfutja a tőle elvárható kötelező köröket. Több