
Vélemények (7)
Nem vagyok egy sorozatrajongó egyén, de már az első epizód után úgy éreztem, hogy ezt végig fogom nézni. És nem bántam meg egyáltalán. Egy kiváló történet, ami egy kissé elgondolkodtató is. Nagyszerű történetvezetés, jól megalkotott látványvilág egy ... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nem jártam utána a sorozatnak, csak annyit tudtam róla, hogy a szereplők nem látnak. Ebből kifolyólag a cselekmény egy kissé meglepett és csalódás volt, de ez inkább a javára írható a sorozatnak, kb. úgy, mint amikor utálunk egy karaktert és ez azt j... Teljes kritika
Szerintem az év legnagyobb meglepetésével rukkolt elő az Apple. 21. Század után vagyunk, középkori stílussal. A sorozaz egyszerűen zseniális. Nagyon jó szereplő válogatás, nem hetköznapi sablon sztori. 10/10
Egyedi történet, amely a jövőben játszódik, mégis amolyan barbár, őskori köntösbe van csomagolva. Már a nyitány és a harci jelenet levett a lábamról, aztán szép lassan kitárul a világ, és nem okoz csalódást. A látvány, a díszletek és a tájak lenyűgöz... Több
Nagyon jó sorozat, ez is azok közé tartozik nálam amit ledaráltam volna egyből. Látvány világ, a sztori, a "különleges" képességek és ahogyan azokat használják. Nagyon jó!
Eszméletlenül jó sorozat, ki merem jelenteni, hogy hibátlan! Nagyon igényes és látszik rajta, hogy nagy költségvetésű. A történet nagyon érdekes, Momoa pedig erre a szerepre született. Fantasztikusan jó, alig várom a 2. évadot!