See

jfruzsi97   2020. 09. 25.

Nagyon jó sorozat, ez is azok közé tartozik nálam amit ledaráltam volna egyből. Látvány világ, a sztori, a "különleges" képességek és ahogyan azokat használják. Nagyon jó!

Orosz István   2019. 11. 12.

Az év legnagyobb meglepetése!

Szerintem az év legnagyobb meglepetésével rukkolt elő az Apple. 21. Század után vagyunk, középkori stílussal. A sorozaz egyszerűen zseniális. Nagyon jó szereplő válogatás, nem hetköznapi sablon sztori. 10/10

iq.csabi   2020. 03. 16.

Eszméletlenül jó sorozat, ki merem jelenteni, hogy hibátlan! Nagyon igényes és látszik rajta, hogy nagy költségvetésű. A történet nagyon érdekes, Momoa pedig erre a szerepre született. Fantasztikusan jó, alig várom a 2. évadot!

Jason Momoa

November elsejével az Apple is becsatlakozott a streamingpiacra olyan saját gyártású sorozatokkal, mint a The Morning Show, a Dickinson, vagy a For All Mankind. Az Apple TV+ tartalmai közül nagy hype-ot azonban a Jason Momoával fémjelzett See kapott erős szereplőgárdájának és világvége-koncepciójának köszönhetően. több»

See kritika több»