Önkívület

Self/less

2015.08.17 Norcsi59

Kiemelkedően jó a történet és talán 2015 legjobban sikerült thrillere. A kategóriában kiemelkedően jó. végig nagyon izgalmas volt, és nagyon ötletes a története.

2016.08.23 beus1987

Egyszer meg lehet nézni, de ennyi. Picit sablonos, túl sok újdonság nincs benne.

2015.10.20 J.Fatime

Nekem összességében nagyon tetszett. Izgalmas és percről percre újabb fordulatot tartogat. A sci-fi műfaján belül végre valami újat és izgalmasat mutat, egy percig sem lehet unatkozni. Szerintem a történet és a karakterek rendben vannak. A végkifejlettel is elégedett vagyok. Érdekes film volt egy kis fantasztikummal.

2015.11.24 S.Marika

Jól ábrázolja a film,hogy nem minden esetben jó dolog az ha ennyire fejlett a technológia. Jó volt látni Ryant komolyabb vételű filmben is komolyabb karakterként,mert eddig csak úgy emlékeztem rá,hogy a bulikirály :)

2016.01.26 Kandurbaba

Nagyon tetszett a film, igazi thriller, ami végig izgalmas, nem kiszámítható és egy percig sem untatott. Izgulni lehet rajta és nem tudod mi lesz a vége. Mindenképp ajánlom!

2015.07.27 Bekmeli

Mélyre ható, elgondolkoztató, összetett sci-fi ötletes sztorival. Idei év legjobb filmjei közé sorolnám. Megfogott, érdemes volt megnézni, mert valódi élményt nyújtott

2016.02.08 RobThe10

Nagyon vártam már a filmet, hisz Ryan Reynolds-ot alapból imádom. Örülök hogy rengeteg filmje van mostanság, mert igazán jó színész... Ebben is hozta a formáját!

2018.03.14 Onódi Zoltán

A vége kiszámítható, de ettől függetlenül egy érdekes jó sci-fi.

2016.04.24 johnny87

Érdekes film, komoly alap sztorival de sajnos ezt is sajnos lebutîtották.Pedig lett volna benne fantázia.Egész jól indul de aztán unalmas lesz.Komoly szinész gárdát szedtek össze de ez sem menti meg a filmet.Lehet túl eredetit akartak de csak nyögve nyelés lett a vége.

2015.11.04 Ballerz93

Kellemes kis film remek. Imádom a mai napig! Bármikor meg tudnám nézni és soha nem unnám meg. Isteni párbeszédek, szerethető karakterek. Bárkinek ajánlani tudom.

2016.03.24 Kiccsi7

Egyáltalán nem volt jó. Ahogy néztem végig azt éreztem hogy ezt filmet már láttam. Lehet más szereplővel, más címmel, de annyira tudtam hogy már láttam. Tudtam mi jön, tudtam mit fog lépni, mi lesz a vége. Azért tudtam, mert az egész közhelyes volt.... Több

2015.11.26 Niki88

Mindenképp érdekes az,hogy mennyire fejlődik a világunk a technika terén,ez a film is ezt bizonyítja be,kissé már hihetetlen módon. Néhol teljesen csodálkoztam,hogy egyes karakterek bizonyos jeleneteknél miért nem haltak meg,hol ott azt a valóságban biztos nem élték volna túl.

2015.11.24 Zsu99

Moziban lattuk es nagyon nagy elmeny, jo valasztas volt. Rendkivul erdekes es izgalmas cselekmeny, profi alakiras, otletes sztori. Erdemes megnezni. Vegig lekotott.

2015.11.26 Elemer.K

Talán ez az egyik legkomolyabb filmje Ryannek.Nekem nagyon hatásos volt.Át tudtam venni a film hangulatát ezt a testcserét is értettem elképzeltemén ilyen helyzetbe vajon hogy viselkednék.Végig érdekes a cselekmény.