Servant

Servant

2024.01.30 Török389133

Az első évad zseniális, azt minden horror kedvelőnek nagyon ajánlom. A 2. és 3. évad viszont nagyon gyenge, nagy részük unalmas. A 4. évad megint egész jó, így összességében azért érdemes volt megnézni az egészet.

2021.04.04 zoltanson

Magas minőség

Nagyon minőségi sorozat, (majdnem) minden szempontból. Érdekesen sejtelmes a sztori, lassan bontakozik, sőt, van, hogy egy részben szinte semmi olyan nem történik, ami a történet nagy egészénék szempontjából lényeges lenne, de mégis jó nézni. Miért? Mert a színészi játék meggyőző, drámai vonalon Shyamalant nagyon éreztem. A képi világ hibátlan, nagyon jól mutat HD-ben. A hanghatások, esetenkénti zenék szintén nagyon passzolnak a sejtelmes hangulathoz. Nagyon jól összerakott sorozat, az egyik legminőségibb a műfajában. Várom a harmadik évadot.

2021.03.17 tyna19955

M. Night Shyamalan néhány epizódot maga rendezett, rögtön felismerni a stílusát. Ha bírod a rendező munkáit, érdemes tenned egy próbát a sorozattal.

2020.08.09 sadis

Sokáig haboztam, hogy nézzem-e, de a kritikák végül meggyőztek, nem úgy, mint végül a sorozat. Nem mondom, hogy rossz volt az első szezon, de úgy éreztem, hogy ha kimarad, akkor sem történt volna semmi.