Seveled

Seveled

Filmezzunk.hu

Értékelés: 6.9/10
Nem tartom valószínűnek, hogy Orosz Dénes túlszárnyalja a Coming out sikerét, de elégedett lehet, összességében egy finomabb modorú, jószívű, emberközeli és szimpatikus darabot tár elénk, amiben egyszerűen jól érezzük magunkat. Több

Cornandsoda.com

Értékelés: 7.5/10
A Seveled című új magyar romantikus vígjáték nem kavarja fel a filmművészet vízét, de nem is azért készült, hanem a sokat emlegetett igényes szórakoztatás a célja, aminek megfelel. Több

Revizoronline.com

Hollywoodi matek, szív nélkül
Még azt a pozitívumot tudom felhozni a film mellett, hogy előző két munkájával szemben a rendező Budapestet és a lakásbelsőket most nem steril-takaros szappanopera-díszletként ábrázolja, a város és a figurák életterei itt sokkal hitelesebben lelakottak, emberiek. Csak az a kár, hogy holnapra már nem fogok emlékezni semmire ebből a filmből. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin

Értékelés: 5.5/10
Velem vagy nélküled?
Nem vakmerő, nem hibátlan, de a színészek miatt szerethető. Ettől a filmtől pont azt kapod, amit elvársz: egy könnyű másfél órás matinét. Több

Vox.hu
2019/12/18

Ebből akár egy nagyon szerethető film is kisülhetett volna, ugyanis a színészek jók – Básti Julit különösen jó újra látni -, és a sztori is kínál néhány izgalmas helyzetre lehetőséget, de a Seveled szinte egyetlen ziccert sem képes gólra váltani. Több

Art7.hu
2019/12/18

Magyar popcorn
Nem nevezhető tehát a következő Liza, a rókatündérnek a film, és az ünnepek után valószínűleg sok emlékünk már nem marad róla, addig azonban képes néhány örömteli pillanatot okozni, ha el tudjuk engedni előítéleteinket. Végül is mi mást várhatnánk egy karácsonyra időzített magyar popcornmozitól? Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!