Szex és New York

Sex and the City

2016.04.02 Annuska

Azon kevés sorozatok egyik, amelyre ha a tévében véletlenül ráakadok ott is maradok. kegyetlenül őszinte és a humora frenetikus. Jól van elosztva a négy szereplőre jutó idő és történés, de a közös beszélgetések alkalmával összeérnek a szálak.

2019.04.14 petraszab

Sarah Jessica Parker megfogta vele az Isten lábát. Nem tudom, hogy a sorozat nélkül megismertük-e volna egyáltalán a nevét. Imádtam a sori humorát.

2022.04.11 KCintia

Imádom/imádtam minden percét

4 barátnő, 4 különböző személyiség. Tetszett,hogy mindenkinek megvan a maga kis élete, jövőképe, és mind a négy életet végigkísérhetjük. A sorozat csajos, romantikus és drámai. A ruhák néha botrányosak, néha pedig menőn néznek ki (csak hogy a divatmánia miatt erre is kitérjek). Nagyon megszerettem ezt a sorozatot, és mivel rövid a játékidő, így simán belefér még egy rész, és még egy, és még egy... Nagyon hamar végignéztem, és fel sem tűnt! Csak úgy repült vele az idő!

2017.09.05 SzFa

Sokat lehet belőle tanulni a női és férfi kapcsolatokról, és egy szakítás túléléséről, megbocsájtásról.

2020.09.21 belavagyok

Sose gondoltam volna, hogy egy ilyen sorozat tetszeni fog. De még mennyire hogy tetszett. Vagy 10-szer láttam a teljes történetet.

2016.08.21 Timike

Szókimondó romantikus sorozat. A szereplők nagyon összepasszolnak, nagy közöttük az összhang és a történet is remek.

2016.02.21 dóri

Szép és sikeres nők a nagyvárosban, eddig nem is lenne baj a sorozattal, de amit közvetít az nagy baj. Persze, aki egy kicsit elgondolkozik az egyes részeken az jókat szórakozik rajta, de sajnos vannak, akik komolyan veszik.

2016.11.22 csocsicsoda

Legalább fél éve nem néztem, úgyhogy már hiányom van. Annyira könnyed minden a sorozatban, ami engem magával ragadott.

2016.10.23 malnaturmix

Rövid pörgős kis részek, imádtam mindent vagy 5x láttam már a teljes sorozatot. Megúnhatatlan. :)

2016.06.25 punktum

Pörgős nőcis sorozat, ütős párbeszédekkel. Megunhatatlan.

2015.10.11 Alexa

Tiniként szerettem, most már inkább elgondolkodom rajta, hogy hogy lehetett ennyire nyomorult életük. Nem igazán jó, amit közvetítenek a nőknek, inkább károsnak tartom sok esetben

2015.11.04 Katalin21

Jó kis vad részek vannak csíptem mindig is ezt a sorozatot. Vagányak szexisek, divatosak, NewYorkiasak. Tetszik hogy mesélve vannak a sztorik. Sarah főszerepet kiérdemelte.

2020.02.14 Zitavon

Az örökzöld, népszerű női sorozat, amit a harminctól ötvenes korosztálynak aligha kell bemutatni. :) Négy tipikus, munkájukban sikeres New York-i szingli nőről szól, akik folyamatosan a szerelmet keresik. Be kell valljam, hogy ez azon sorozatok egyik... Több

2018.10.15 Anettke

"Már nem ünnepeljük egymás életre szóló döntéseit, hanem minősítjük. Az elfogadás tényleg csupán gyerekes dolog lenne? Vagy akkor gondolkodtunk helyesen? Mióta nem adjuk szabadon önmagunkat?" Biztosan előttem többen is írták már, hogy életünk egy-egy... Több