Sherlock

Sherlock

2018.03.18 NFG

A krimi műfajt nem igazán kedvelem, sosem tudtam kivárni a végét, míg kiderül ki a gyilkos! Egy nap viszont nagyon unatkoztam és odaültem apám mellé a Tv-hez! Pont ezt nézte! Meglepődtem magamon, mert nagyon tetszett és nem untam egyáltalán! A legjob... Több

2016.06.04 hell.l

Ez egy egyedi nyomozós sorozat. Sherlock Holmes napjainkban tárja fel a rejtélyes bűneseteket. Minden egyes rész elejétől a végéig izgalmas. A főszereplő nagyon érdekes karakter, nagyon jól van kidolgozva a karaktere.

2016.03.02 trixxy

Egy szó jut eszembe a sorozatról: zseniális. Azon kevés sorozatok közé tartozik, aminek minden évada megvan, és bármikor újra nézném. A hangulata, a színészek tökéletesek, kétség sem fér hozzá, hogy a S.H. feldolgozások közül az egyik legjobban sikerült széria.

2019.04.11 szf

Nálam beverekedte magát a top 5-be. Tökéletes a szereposztás, Benedict nagyon jól hozta Sherlock szerepét, ugyanígy Martin Watsont. Baromi érdekesek az ügyek, bár szerintem legalább még egyszer meg kell nézni ahhoz, hogy teljesen világos legyen minde... Több

2016.04.22 Loborg

Az egyik legjobb sorozat manapság , biztosan az összes részét meg fogom majd nézni, nagyon jókat lehet rajta nevetni és egyben gondolkodni is. A két főszereplőre mintha ráöntötték volna a szerepet, bár az újabb mozifilmek Sherlock-jához képest más ez a Sherlock, de megférnek egymás mellett.

2017.07.28 czigler.nora

Az első 2. évad szuper volt, de a legutóbbi szerintem gyengébbre sikerült. Így is egyedi, izgalmakkal tűzdelt sorozatról beszélünk, de a színvonala csökkent.

2017.02.11 Niki18

Izgalmas, telis-tele van váratlan fordulatokkal. Nagyon szeretem. Első résztől kezdve függővé lehet válni. A kaland mellett tele van komédiára jellemző elemekkel. tetszett.

Helyszínelők
Gyilkos elmék
2005

2019.01.27 Hondati

Tényleg átlagos

Már már gyermekdednek éreztem az első évadot de adtam esélyt a következőnek amit skippeltem is az első rész után miután végtelen erőltetettnek érezem a sztorit.Engem nem fogott ,meg pedig Freeman fargói alakítása után kiváncsi voltam erre a szerepre de harmatlangyos az egész. Sherlock alakítója hozza ugyan az A pluszt de jövőbe látó képességei és az agyafúrt heurékai megoldások nem jönnek át. Egyszerűen nem hiszem el. Ment a levesbe...

2016.10.22 Pirospingu

Ebben a sorozatban fellelhető annyi utalás a könyvbeli eredetire, hogy aki olvasott néhány történetet a nyomozó különleges eseteiről, az akár örömében fel is kiálthat: Jé! ez az eredetiben úgy van, hogy... Már csak ezekért is megérte megnézni ezt az igen kiváló Sherlock Holmes újragondolást. 10/10

2015.05.01 Mate

Nagyon kreatív módon dolgozza fel az eredeti történeteket és ezt az elképesztően jó színészek és a tehetséges írók teszik lehetővé. Részemről nem is tekintem annyira sorozatnak, minden rész olyan, mint egy film.

2015.06.23 padfoot8925

Nem véletlen ez a magas pontszám. Egy irtó izgalmas és forgatós sorozatról van szó. Egy negatívuma van az is az, hogy rövidek az évadok. Más egyébbe nem tudok belekötni mivel a karakterek piszok jók és a történetek is izgalmasak és pörgősek.

2016.11.16 goat2000

Ez egy kiváló krimisorozat kiváló színészekkel. Nagyon jó a megközelítés, ahogyan áthozza a Sherlock Holmes történeteket a mai életbe. Minden epizód szórakoztató.

2018.03.27 NRD

Ez az egyik legjobb sorozat, amit eddig láttam. A gondolkodása, ahogy a nyomokat összerakja egyből megtetszett. Megnéztem egy részt, de nem volt elég, muszáj volt még nézni. Szeretem a kicsit "befejezetlen" végeket. Elismerésem. 10/10

2015.06.05 Mr. Z

A lehető legjobb Sherlock sorozat amit valaha láttam. Nagyon jó választás volt Cumberbatch a főszerepre. Tökéletesen hozza azt az elvont magának való nyomozót. Eszméletlen jó sorozat.