Megőrjít a csaj (2014)

She's Funny That Way

indingo Nézhetetlen  2017. 04. 17.

Ennyi idegesítő karakter egy filmbe rakni kész öngyilkosság volt.Borzasztóan vérszegény volt a története, erőltetett, poénosnak hitt jelentetekkel teletűzdelve. Én nem nevettem.

Berto49   2017. 06. 04.

Nagyon gyenge eresztés egy olyan rendezőtől, aki a Papírholdat, meg a Mi van dokit rendezte. 75 éves korban már a nyugdíjas éveit kellene töltenie, nem pedig egy ilyen, a humor legkisebb morzsáját sem tartalmazó, vígjátéknak titulált erőltetett, színvonaltalan filmet rendeznie. Jennifer Anistonnak – aki számomra húzónév volt - a pszichiáter lányának szerepében, eléggé idióta szerep jutott. Igazán egy szereplő tetszett, a német juhászkutya, de sajnos csak mákszemnyi szerepe volt.

andor50   2016. 04. 17.

Tényleg nézhetetlen. Nagyon unalmas, egyáltalán nem vicces, és a története egy nagy semmi. A szereplők között semmiféle kémia, akár egy szobanövényhez is beszélhetnének, tök mindegy. Próbál helyzetkomikumokat összehozni a film, de a szereplők tényleg annyira unalmasak, hogy tök mindegy kivel mi történik. Durva, hogy végig bírtam nézni.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Nagyon vacak film. Ócska a története, végtelenül gagyi. Nem is értem mit akartak vele a készítők. Unalmas és kész.

Lonka   2016. 02. 19.

Engem nem a csaj, hanem az egész film őrjített meg. Eléggé unalmas, néhol fárasztó volt. Tarantino nem is tudom, hogy vállalhatott benne - mégha nyúlfarknyi - szerepet is. Owen Wilsonra meg egyszerűen rossz ránézni, de már évek óta.

Lucy Punch
Peter Bogdanovich
Peter Bogdanovich
Debi Mazar

Régi vágású, pehelysúlyú, nyári komédia, párkapcsolati zűrökkel, mókusokkal, kutyákkal, meg éjjeli lepkékkel – kifejezetten retró őrülteknek. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. több»

Az egykoron jobbnál jobb filmeket dirigáló Peter Bogdanovich rutinmunkaként előrukkolt egy Woody Allen-stílusú, több szálon futó és neves szereplőktől hemzsegő komédiával. több»