
Vélemények (9)
Voltak benne értékelhető részek, de összességében gyenge a történet, elég sok butasággal és következetlenséggel. Kár, hogy a csapat nem más történettel debütált. Tutira jobban jártak volna. Az utolsó harmada borzasztóan lassú és unalmas.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nem vártam sokat, nem kaptam sokat. Ez egy huszadrangú, FilmPlusz szintű zombis film, amely meg sem próbált újítani a zsáneren, és körülbelül annyira eredeti, mint azt a címe sejteti. Zombik, őrült tudós, idióta túlélők, ostoba dialógusok, tipikus ki... Teljes kritika
A filmünnepen láttam – igazán jó kis mozi! Szép képi világ, remek operatőri munka, és feszültségből sincs hiány. A karakterek fokozatosan bontakoznak ki, van tétje mindennek, és a történet végig magával visz. A színészi játék pedig megérdemli a tapso... Több
Nyáron láttam Amerikában a Silent Zone-t, és csak utólag tudtam meg, hogy magyar film, mert közben egyáltalán nem tűnt annak. Imádom a posztapokaliptikus filmeket, és ez nemcsak hozza a műfaji standardeket, hanem van mélyebb mondanivalója is, ráadásu... Több
Egy félrekattintás után törlődött a hozzászólásom... Nem írom meg újra. Legyen elég annyi, hogy ez egy jó film, de van benne jó sok idegesítő hiba és Luca is nagyon csinos, de mindig viccesnek találtam, mikor megpróbált kemény harcosként mutatkozni. ... Több
Az utóbbi 20 év egyik legjobb magyar filmje. Hála Istennek, hogy angol nyelvű. Vagy utólag rakták rá a szöveget. Ezt a filmet végig lehetett nézni. Bár néha nem az borzolta az idegeimet, hogy jöttek a zombik, hanem, hogy teszetoszáztak, ahelyett, hog... Több
Egyszer meg lehet nézni, de sajnos semmi új. Sokszor azt éreztem, hogy vontatott a film, kicsit unalmas.
Hasonló filmek
Nézhetetlen mozi, nemhogy a moziknak nem szabadott volna leadni, de még pénzt se lett volna szabad adni erre a förmedvényre. Csak azért adok a 10-ből 1 pontot, mert a katonacsávó szimpatikus volt. Amit még talán pozitívnak lehet mondani, a szép tájak... Több
Nem kellene erőltetni ezt a stílust (sem); maradjunk meg a vígjátékoknál, abban talán még jók vagyunk mi, magyarok!