Utolsó befutók

Slow Horses

2024.01.02 Török389133

Én nem tudom, mi ebben annyira jó, szerintem nagyon unalmas az egész.

2022.08.06 Robinson76

A fejétől bűzlik az iroda

A széria lefokozott kémeket tesz meg főszereplőinek, kiknek vezetője egy bukott és kiégett, veterán, aki elviselhetetlenül viselkedik, és mindennek tetejébe rettenetes stílusban beszél a beosztottjaival. A másik fontos emberünk, egy fiatal és becsvágyó ügynök, akinek sikerül beleütnie az orrát egy rejtélyes ügybe, melynek szálai az MI5 központjába, és még ki tudja milyen magaslatokba vezetnek. Az utolsó befutók azonban több egy sima kémsorozatnál, hiszen az igazi erénye az irodában összeverődött lúzerek aprólékos ábrázolása. Mindezt rém szórakoztatóan teszi a sorozat, és a szereposztás, a színészi játék is nagyon jól sikerült. Az első évad ugyan csak 6 részes, de a széria alapjául szolgáló regényfolyam írója egy egész univerzumot hozott létre ezekkel a szereplőkkel, remélhetőleg még várhatunk a folytatásokat.

2022.12.07 Lóri Ádámcsik

Friss, üde és stílusos

Egy izgalmas angol MI5 kémsorozat, ami a végére eléggé felpörög. Nagyon precízek ki lettek dolgozva a karakterek, jó a történet és fordulatokban gazdag. Nagyon jól mutatja be, hogy hogyan is működik egy titkosszolgálat vezetése.

2023.12.04 aliasteáscsésze

Utolsókból lesznek az elsők.

A most futó sorozatokat alázza. Messze a legjobb.

2023.08.05 Attila Herke

Szerintem rendben

Nagyon örülök, hogy megnéztem ezt a sorozatot. Rendkívül jól van összerakva, jók a cselekmények, nagyon jó a történet.

2022.04.03 Gulyware

Amikor a nyitójelenet akciója lecseng, ez a történet lassúvá válik. A színészek mind elég jók, és van elég feszültség ahhoz, hogy az érdeklődés szintjét magasan tartsa. A két epizódot egymás után néztem meg, és a karakterek egy élvezetes társaságot alkotnak egy kis drámával.

2022.04.02 Péter

Még csak 2 epizód, és máris imádom ezt a sorozatot. Imádom ezt a bandát, és szurkolok nekik, hogy sikerüljön. A színészek nagyszerűek. Az írás nagyszerű. Remélem, hogy folytatódik.

A vérvonal árnyai
2015