Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Soul Kitchen

Berto49   2018. 02. 20.

A film címadója egy hamburgi étterem neve, a tulajdonosa pedig egy görög-német, számomra nagyon ellenszenves fickó. Vígjátéknak készült, de nem az én ízlésem szerint. Gryllus Dorka egyik külhoni szerepe, ha rajtam múlna én soha, semmiben, sehol sem szerepeltetném! A rendező „A másik oldalon” című filmje alapján sokkal jobbra számítottam.

Sem Rorrey   2017. 04. 30.

Voltak jobb és rosszabb pillanatai, de nekem inkább tetszett. Vígjátéknak viszont egyáltalán nem nevezném, jó kis hangulatfilm.

doffy_joka   2015. 08. 16.

Nem voltam odáig érte. Értem, amit mondani akar a film, de nem kötött le, szó szerint vártam, hogy mikor lesz vége. Egynek elment, azért de ennyi. Átlagosan közepes a kategóriáján belül.

VenuszProjekt   2015. 06. 06.

Nagyon szeretem az ilyen hangulatos, nem amerikai stílusú filmeket. Alapvetően azért nem tartanám vígjátéknak, de mégis voltak benne ütős poénok. Akár még egy második részt is ki lehetett volna belőle hozni.