Spartacus - Vér és homok

1. évad (2010) - 13 epizód
2. évad (2012) - 10 epizód
3. évad (2013) - 10 epizód
Andy Whitfield

Spartacus, a nagy rabszolgafelszabadító a televíziók képernyőin meghódította a világot. Vér, szex és ármánykodás, ezt ígéri a Starz hatalmas sikerű szériája.

(hp)

Premier (HU): 2010.06.01.

2023.11.08 Robinson76

Öldöklés és ölelés

A sorozat hozza a remek szériákra jellemző pozitívumokat, így elmondható, hogy jó a története, valósághű az ábrázolása, és a kivitelezésére sem lehet panasz. Kissé ugyan döcögősen kezd, de aztán kellően beindul, és végig fenntartja a néző érdeklődését. Kiemelkedően sok szexuális és véres jelenetet használ a történetmeséléshez, ami nem is lenne gond – mert ez rendkívül jól áll neki –, de az már más kérdés, hogy így a szigorúan korhatáros sorozatok táborát erősíti.

2018.12.05 mamiéstöti2

Egy igazán szuperül sikerült sorozat, mindentéren kiváló. JAI COURTNEY a nagy kedvencem, és színészi játéka is elragadó.

2017.12.13 Yosihiro

Csak annyit lehet mondani hogy zseniális lett. A történet vonalvezetése a látvány néha túl is szárnyal egy sorozatot. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2017.08.21 Deku

Ebben a típusú sorozatban mindent szépen felsorakoztattak ami kell egy ilyenhez. Egyszerűen letaglózóan hiteles és pörgős volt számomra. Nincs benne sallang csakis a fontos történések.

2018.02.13 Diesel

Mestermű! Ha egy szóval jellemezném. Teljesen visszaadja nekünk hogy "milyen lehetett ez a Római kor". Bemutatja a korabeli társadalmat. Erőszakos, brutális van benne minden ami akkor valóban megtörténhetett szerintem ettől lett tökéletes a sorozat. ... Több

Dustin Claire, Brett Tucker, és Daniel Feuerriegel is mind szerepeltek a McLeod lányai című sorozatban.Szerző: Diesel

Ellen Hollman (Saxa) is szerepelt vendégszereplőként a CSI: A helyszínelők című sorozat 14. évadában.Szerző: Diesel

2013-ban Cynthia-Addai Robinson, és Nick Tarabay együtt szerepeltek a "Star Trek: Into Darkness" -ben.Szerző: Diesel

A sorozat 3 évadjában is szerepel egy Tiberius nevű karakter. Az évadok számozása nem vetítési, hanem időrendi sorban van. Az 2. évadban, a Vér és a Homokban, Tiberius a Gargan ikrek egyikének a neve, akiket Crixus legyőzött. A 3. évadban, a Bosszúban, Tiberius Nasir rabszolga neve, amit a mester ad neki. A 4. évadban, Az Elátkozottak háborújában, Tiberius Marcus Crassus fia.Szerző: Diesel

Cynthia Addai Robinson, Katrina Law, Lucy Lawless, Marisa Ramirez, és Nick E. Tarabay színészek mind megjelentek a CSI: Miami című sorozat különböző epizódjaiban. Szerző: Diesel